2703
2553
عنوان

خانما این کارم بد بوده ؟ 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 68 پست
ایشون هفته ای یه بار پست میزاره . منم کامنت میزارم براشون . زشته  ؟

گلم زشت نیست،انقدر به حرف مردم اهمیت نده،کاریکه با معیار خودتون درست و اخلاقی هست رو انجام بده،اجازه دخالت و نظردهی به بقیه هم نده.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
عزیزم چرا به خودت شک داری؟؟؟اگر نیتت  فقط تعریف بوده خودت ته دلت بدونه نیت واقعیت چی بوده دیگه ...

نه شک ندارم . چون بقیه گفتن زشته گفتم نکنه از نظر خو ایشون هم زشت باشه . بگه زنه چقدر کرم داره .

واقعا زشته زیر هر پست اش کامنت بزارم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم زشت نیست،انقدر به حرف مردم اهمیت نده،کاریکه با معیار خودتون درست و اخلاقی هست رو انجام بده، ...

مرسی عزیزم . راست میگین من دهن بین هستم .

فقط نگران این بودم که از نظر خود ایشون هم زشت نباشه بگه زنه چقدر پیله اس و فلان 

2456
2714
حالا زیر همه پستاش لازم نیس بری مدح و ثنا بگی :)) همونی دوتا درمیون میرسونه که ازش راضب هستی

مدح و ثنا نمیگم 😂 فقط یه جمله کوتاه . اقای دکتر کارتون عالیه . همین . یا خسته نباشید .

مرسی عزیزم . راست میگین من دهن بین هستم . فقط نگران این بودم که از نظر خود ایشون هم زشت نباشه بگه ز ...

نظرشون اینطور نیست،چون شما کامنت قلب و گل نمیزارید که گلم،از کارشون تعریف میکنید،به نوعی تبلیغشون رو انجام میدید،که اینم برداشت بدی ازش نمیشه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
تشکر کمترین کاریه ک باید میکردین پول مهمترین چیز واس اکثر دندونپزشکاست ایشون وقتی کلی تخفیف میده وح ...

اره واقعا . گفت من وظیفه ام بوده بگم . چون فراموش کردم اگه ندارین رایگان انجام بدم 

2706