2410
2553
عنوان

خانما این کارم بد بوده ؟ 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 68 پست

وا بقیه بیخود گفتن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چرا به خودت شک داری؟؟؟اگر نیتت  فقط تعریف بوده خودت ته دلت بدونه نیت واقعیت چی بوده دیگه کار ب کسی نداشته باش  مردم شاید چرت و پرت گفتن چون حسادتشون شده واست کار کرده اونم با پول کم 

چکار داری به حرف دیگران کارتو بکن 

I'd walk straight through the bullet😏
2720
بیخیال بابا به این چیزا فکر نکن همچین فرصتی گیر اوردی خوب ازش استفاده کن بدون هیچ خجالتی کارتم زشت ...

اخه بعضی ها همچین بهم گفتن زشته و فلان من فکر کردم چه کار بدی کردم . ایشون هفته ای یه بار پست میزاره . زشته زیر هر پست اش کامنت بزارم ؟

2714
یعنی زشت نیست هر هفته پست میزاره من کامنت بزارم  ؟

ن والا ، منم اگ راضي باشم از كارى يا كسي يا چيزي نظرمو جلب كنه كامنت ميذارم . چه اشكالي داره سخت نگيريد انقد اين مسائل كوچك و پيش پا افتاده رو 

2706