2703
2553
عنوان

خانما این کارم بد بوده ؟ 😣

571 بازدید | 68 پست

چند وقت یه تاپیک زدم بعضی ها گفتن نه چه اشکالی داشته و حکم انسانیت بوده بعضی هام گفتن پاچه خواری و فلان .

من پارسال مهر ماه شروع کردم به درست کردن دندون هام . از پدرم قرض کردم و دندون های خودمو دخترم رو درست کردم . کار دندون هام تا امسال شهریور طول کشید . چون خیلی خراب بودن . همه ی دندون هام بدون استثنا درست کردم .دکتری که پیشش رفتم اشنای دوستم بودن . یه اقای خیلی مذهبی که پول اونقدر براش مهم نبود فقط خوب کار کردن براش اولویت داشت . وقتی فهمیدن من دستم خالیه و قرض کردم تا جایی که راه داشت بهم تخفیف داد . گاهی هم واسه بعضی کارا مثل جرم گیری پول نگرفتن . کارش واقعا عالی بود . همیشه دعاش میکنم خدا بچه اشو براش نگه داره .

امسال بهم گفتن کارای منو تو اینستا ببینین . یه نمونه کار میزارم واسه کامپوزیت اگه خوشتون اومد اونجوری کار کنیم . چون قرار بود دندون هام کامپوزیت بشه .

بعد از اون موقع به بعد شاید ده تا پست گذاشته باشن من بیشترشو کامنت گذاشتم و تعریف کردم ازشون . خسته نباشید گفتم . فقط هم من نبودم بیشتر مریض هاش اینکار رو میکنن .

حالا اینکارم زشت بوده ؟ خدا شاهده من فقط خواستم یه جور تشکر کرده باشم . چون واقعا راه اومدن با من . لطفشون هیچ وقت یادم نمیره . 

قراره دو ماه دیگه برای پالیش دندون برم پییشون . از بس دیگران گفتن پاچه خواری کردی روم نمیشه برم 😣 ولی من نیت تو دلم این نبوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

الان حس میکنم کارم بد بوده . عذاب وجدان گرفتم 😣 باور میکنین سر یکی از دندون هام نوبت دادن درست بشه . یادشون رفته بود بگن جراحی لازم داره . بهم گفتن مقصر منم که به شما نگفتم اگه واقعا ندارین من رایگان جراحی کنم 

2714

بیخیال خیلی هم کار خوبی کردی،شعورتو رسوندی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
نه عزیرم همچین ادمیو باید ازش تشکر کنی 

اره واقعا . امید وارم هر جا هست خدا پشت و پناه خودشو و زن و بچه اش باشه . 

به نظرتون زشته زیر پست هاش دارم تعریف میکنم از کارش ؟ خواهرانه بگو . اگه زشته نزارم 

2706