1608
1480
عنوان

خانما این کارم بد بوده ؟ 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 68 پست
حالا زیر همه پستاش لازم نیس بری مدح و ثنا بگی :)) همونی دوتا درمیون میرسونه که ازش راضب هستی

مدح و ثنا نمیگم 😂 فقط یه جمله کوتاه . اقای دکتر کارتون عالیه . همین . یا خسته نباشید .

مرسی عزیزم . راست میگین من دهن بین هستم . فقط نگران این بودم که از نظر خود ایشون هم زشت نباشه بگه ز ...

نظرشون اینطور نیست،چون شما کامنت قلب و گل نمیزارید که گلم،از کارشون تعریف میکنید،به نوعی تبلیغشون رو انجام میدید،که اینم برداشت بدی ازش نمیشه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

تشکر کمترین کاریه ک باید میکردین پول مهمترین چیز واس اکثر دندونپزشکاست ایشون وقتی کلی تخفیف میده وح ...

اره واقعا . گفت من وظیفه ام بوده بگم . چون فراموش کردم اگه ندارین رایگان انجام بدم 

1546
نظرشن اینطور نیست،چون شما کامنت قلب و گل نمیزارید که گلم،از کارشون تعریف میکنید،به نوعی تبلیغشون رو ...

اره خیلی مودبانه میگم . بنده خدا یه بار جواب داد . گفت حسن توجه شما باعث دلگرمی هست 😂

عزيزم ميتونى زير همه پستاشم كامنت نذاري، بستگي داره ديدگاه دكترتون چطور باشه ب كامنتايي ك ميذاريد. ا ...

دقیقا منم نگرانم دیدگاه دکتر هستم 😂 نگه زنه چقدر پیله اس . ولی خداییش همیشه یه جمله مودبانه کوتاه گفتم همین 

1432
1601
اهان ،،،خب ادرسشو بگو بي زحمت دقيق برم معاينه 

عزيزم ادرسشو بلد نيسم من هميشه با اسنپ رفتم تا ميدان خراسان زدم بقيه ش رو چشمى بلدم 🙈🙈😂 ولي شماره تماسشون اينه ٣٣٥٠١١٠٧
٣٣٥٠١١٠٩
دكتر قادرى 

اسم قدرشناسی رو عوض کردن گذاشتن پاچه خواری

همین تفکرات باعث میشه محبت کنی یارو تشکر نمیکنه هیچ میاد دستتو هم گاز میگیره

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1578