1472
1411

وجدانا چرا بیداری؟

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436

چای سبز روزی دولیوان.....

و باید رژیم غذایی مخصوص هم بگیری

حتی باید بگم که شکم رو نمیتونی با وززش های مخصوص آب کنی.....

فقط در صورتی چربی سوزی شکم پیش میاد که رژیم بگیری همین

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1444
چای سبز روزی دولیوان..... و باید رژیم غذایی مخصوص هم بگیری حتی باید بگم که شکم رو نمیتونی با وززش ...

سلام

ی تاپیک بود کیا کیپاپر هستن.نیم ساعت به مغزم فشار آوردم اسمت یادم نیومد تگ کنم  

ی نفر هست که باید باشه تا باشم❤باید قلبش بزنه تا قلبم بزنه❤باید نفس بکشه تا نفس بکشم❤یکی که بودنش بهم آرامش میده❤یکی که با کل دنیا عوضش نمیکنم❤که براش کلی حسودم❤ی کلام ختم کلام،ی نفر هست که نباشه منم نیستم❤همیشه از پسرای مغرور خوشم میومد،چون گفتنِ "دوستت دارم"براشون سخته ولی وقتی بهت میگن،عجیب به دلت میشینه❤میدونی چرا!؟چون مطمئنی از سرعادت نگفته،چون مطمئنی تکیه کلامش نیست!!چون میدونی واسه گفتنش پا روی کل غرورش گذاشته❤چون مطمئنی وقتی میگه "دوستت دارم"یعنی واقعا"دوستت دارم"❤عشق یعنی،آخرین فکر قبل از خوابیدن و اولین فکر بعد از بیدار شدنت،اون باشه❤میدونی با خودتم دیوونه😉بیشتر از اون چیزی که فکرشو کنی دوستت دارم❤ز همه دست کشیدم،که تو باشی همه ام.با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد❤خوشحالم خودت میدونی چرا  
گن دوس ندارم با لباسمم مشخص ميشه 

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

[email protected]

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

سلام ی تاپیک بود کیا کیپاپر هستن.نیم ساعت به مغزم فشار آوردم اسمت یادم نیومد تگ کنم    

سلام گلم

فدای سرت بابا😂😂😍😍😍

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1476