2726
شما سره چی دیگه دعوا کردین

خیانتش دروغگوییش رفیق بازیش همه با هم یکبار.سه شب بود خونه نمیومد.میگفت با مامانم قهرم تو شرکت میخوابم یا در مغازه.بعد فهمیدم میرفته خونه مجردی رفیقش.فرداش توی گوشیش دیدم واتساپ یه خط دیگه رو نصب کرده که اصلا من شمارشو ندارم.با یه دختره چت تصویری و صوتی داشته.بهش گفتم یه جوری ماست مالیش کرد که گوشیم دست دوستم بوده و منم از خدام بود که باور کنم.یک ساعت نشده بود گفت میرم در مغازه ساعت یازده میام ناهار آماده باشه که بخورم برم شرکت.گفتم باشه.ساعت هفت و نیم صب رفت.ساعت ره بهش زنگ زدم بگم سر راهت برو بافتمو از خونه بابام بیار.دیدم جواب نمیده بعدشم گوشیشو خاموش کرد.زنگ زدم به شریکش که در مغازه بود گفتم گوشیو بدین به امیر.گفت امیر از صب نیومده در مغازه.اینقد زنگ زدم تا ج داد.هرچی گفتم کجایی در مغازه نیستی زیر بار نرفت گفت در مغازم.گفتم داری مثه سگ دروغ میگی کدوم گوری.زیر بار نرفت.یه بار دیگه زنگ زدم دستش خورد وصل شد.دیدم صدای آهنگ و یه دختره میاد.صدای شوهرمم میومد حرف میزد.جیغ زدم گفتم حالم ازت بهم میخوره.حاضر شدم رفتم بیرون توی تاکسی بودم بهش زنگ زدم گفتم عزیزم حالم ازت بهم میخوره.اون یارو هم توی واتساپ خودت چت کردی نه رفیقت.صدای دخترم اومد.لیاقتت همون ج.نده هان.دیگه نمیخوام قیافه نحستو ببینم باش تا توی دادگاه میبینمت.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
بازم فرصت بده از پیاماش پیداس دوست داره..ان شالله دیگه تکرار نشه

بار پنجم شیشمه که قول میده تکرار نکنه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت درسته ؟؟؟ اخه ديروز دست روي من بلند کرد

ای وای دراین حد دعوا کردین..نمیدونم عزیزم..خودت بهترمیدونی ولی من از قهربودن متنفرم حال بدی میده ب ادم حرف بزنی و بگی ناراحتم حالم بده خیلی بهتره تاسکوت کنی و حرص بخوری..

علی و عسل زیبای من❤
 اگه طلاق بگيرم  اصلا ديگه ازدواج نميکنم  شوهرم ادم خوبيه امت سر اين موضوع اصلاا يه ...

ولش کن با خانوادش در نیوفت.منم دیشب شوهرم داشت آشپزی میکرد مادر شوهرم برگشت گفت این کار مینایه نه تو.وقتی میای باید غذات آماده باشه.به شوهرم با بهت داشتم نگاه میکردم.خندید گفت من خودم گفتم درست نکنه.از آشپزی لذت میبرم

2728
خیانتش دروغگوییش رفیق بازیش همه با هم یکبار.سه شب بود خونه نمیومد.میگفت با مامانم قهرم تو شرکت میخوا ...

خيلي سخته خدا به دلت ارامش بده

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
ای وای دراین حد دعوا کردین..نمیدونم عزیزم..خودت بهترمیدونی ولی من از قهربودن متنفرم حال بدی میده ب ا ...

دقيقا  اين سکوت حالم رو بيشتر بد ميکنه 

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
 هميشه بحت سر اوناست

ب خدا ارزشش رو نداره.منم مادر شوهرم خیلی جدیدا بد شده.در حدی که میدونه مثلا کلاسم یه رب به هفت تموم میشه.هفت و نیم میام خونه میپرسه کجا بودی چرا دیر کردی.پنجشنبه با اسنپ اومدم خونه دیدم دم در واستادن.اخه میخواستیم بریم جایی هممون با هم.خواهر شوهرم و شوهرش هنوز داشتن حاضر میشدن.با یه لحن بدی ازم پرسید این کی بود.گفتم اسنپ باز پرسید چرا دیر کردی.گفتم تو دانشگاه برام کار پیش اومد.شبم ازم نپرسیدن میای خونه ی ما یا ن.حتی تعارفم نکردنم بردن رسوندنم خونه

الهییییییی...چه موقعیت بدی گیرافتادی واقعا حرف مامانت متینه ..بشین سنگاتو باهاش وا بکن بگو اخه کمبود ...

میگه ن من هیچ کار نکردم.با من نبوده.دوست دختر دوستم بوده توی جمع.خونه مجردی رفیقم بوده رفتیم قلیون بکشیم دوست دخترشم اونجا بوده

شماعقدین؟

قرار بود دیروز عروسیمون باشه ولی بهم خورد.چون بابا بزرگ شوهرم فوت کرد.حالا شوهرم میگه بیا عروسی نگیریم همینجوری بریم زیر یه سقف از بلا تکلیفی خسته شدم.قبلا از خواسته دلم میگذشتم ولی الان دوست دارم عروسی بگیریم.قراره امروز ساعت هشت و نیم شوهرم بیاد دنبال مامانم بریم ببینیم خونه رو چطوری فرش کنیم.کم کم وسیله هارو ببریم.البته ما دوماهه خونمون حاضره یه سری وسیله های واجبو بردیم زندگی میکنیم چون حامله بودم 

باورش سخته..

اره خیلی.بهش گفتم اینقد قشنگ بلدی دروغ بگی که دیگه هیچ حرفتو باور ندارم.بگی ماست سفیده میگم ن دروغ میگه سیاهه.پس اصلا توضیح نده.اگه میتونی ثابت کن

خدا صداي منو نميشنوه  اگه ميشنيد حالم اين نبود  تو هم واسه ي من دعا کن

ب خدا اگه خودش خوبه مشکل خانوادشن ولشون کن.رفت و امدت رو کمتر کن.منم تصمیم گرفتم همین کارو بکنم

2706