2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درکت میکنم متنفرم ازین اوضاعی ک مردا درس میکنن بعد انگار ک انگار رابطه م میخوان..

دیشب مامان بابام دم در بودن میگفت دوست دارم نمیزارم بری.گفتم اگه دوسم داشتی غلط کردی گذاشتی زنگ بزنم.چقد بهت گفتم میرم گفتی برو؟خلاصه اونم باهام اومد خونه ی بابام خخخخ بعدشم به مامان بابام گفتم بحثمون سر رفتارای مادر شوهرم بوده.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728

نفرين به همچين خانواده هايي که اسايش جون ها رو بهم ميزنن  ديگه  حالم بهم ميخوره از خودم که اينقدر غرورم رو شکستم   با اينکه مقصر شوهرم بود اما اون انگار ناراحت تر از منه  اخه حرفايي بهم زديم که نبايد 

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
وااااي اخع چرا     منم طاقتم ديگه سر امده  ميخوام طلاق بگيرم اما  اخه لعنت ...

به یه جایی میرسه دیگه دوسش نداری.منم شوهرم خودش میدونه دوسش ندارم دیگه.دیروز میگفت چرا سردی سرسنگینی گفتم نیستم.گفت چرا پس توی خودتی؟ گفتم ازت توقع نداشتم.دلم شکسته.خیلی داغونم شب ساعت دوازده خوابم زنگ زده بیدارم کرده میگه منو ببخش.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
دیشب مامان بابام دم در بودن میگفت دوست دارم نمیزارم بری.گفتم اگه دوسم داشتی غلط کردی گذاشتی زنگ بزنم ...

وقتی بچه هست واقعا ادم میمونه بین قلب خودش ک ی جاییش تاابد درد میکنه و بچه و زندگی..خیلی خیلی میفهممت خوب کاری کردی بخشیدی و ب بابا مامانت نگفتی...ان شالله ک همونجور ک گف بار اخره..ازین ب بعد پراز عشق و صداقت باسه لحظه هاتون

علی و عسل زیبای من❤
آخه خانم گل چرا خب اون بنده خدا که معذرت خواهی کرده چرا دوباره دعوا کردی نمیخوام منعت کنم ها حق داری ...

من بچه ندارم ینی یکی داشتم خدا بیامرزتش

به یه جایی میرسه دیگه دوسش نداری.منم شوهرم خودش میدونه دوسش ندارم دیگه.دیروز میگفت چرا سردی سرسنگینی ...

دوست دارم فقط  گريه کنم اخه واقعاااا حق من اين نيست 

خانوادش

نه سر خانواده ش طلاق نگیر..اونارو از زندگیت و از ذهنت حذف کن تمرکزتو بزار روی خودت و همسرت اولای زندگی این بحثا خیلی هست بلاخره ی فرهنگ و ی خونواده جدید اومدی تاباهاشون مچ شی و قلقشون بیاد دستت طول میکشه..صبوری کن

علی و عسل زیبای من❤
این چیه

اس ام اساش وقتی از خونه در اومدم رفتم قهر.رفته بود خونمونو گشته بود پیدام نکرده.هر دقیقه زنگ میزد.فحشش میدادم قطع میکردم باز زنگ میزد التماس میکرد جواب نمیدادم پیام میداد

وقتی بچه هست واقعا ادم میمونه بین قلب خودش ک ی جاییش تاابد درد میکنه و بچه و زندگی..خیلی خیلی میفهمم ...

دیروز مه یه جوری تغییر کنم که از کنار من بودن لذت ببری گفتم از این حرفا زیاد گفتی.هربار گند زدی گفتی بار آخرم بود

نه سر خانواده ش طلاق نگیر..اونارو از زندگیت و از ذهنت حذف کن تمرکزتو بزار روی خودت و همسرت اولای زند ...

دوساله ديگ طاقت ندارم من اصلا کاري بهشون ندارم   شوهرم از وقتي تنعا رفت خونشون  رفتاراش کم کم تعغير کرد طوري که  از همه ي حرفام برداشت بد ميکنه راجبع خانوادش و دعوا و نارحتي درست ميکنه 

2706