2410
2553
آخه چرا  آخه تاحالا چه خوبی از دعوا دیدین هی دعوا میکنین چرا مثل دو تا آدم عاقل نمیشینین باهم ...

ما خواستیم مثه دوتا آدم عاقل صحبت کنیم.میخواست شروع کنه به رابطه گفتم نمیخوام.چون پریروز ازش دروغ و خیانت دیدم و قهر کردم رفتم گوشیمم خاموش کردم.با کلی التماس سر راهم سبز شد و کلی قسم داد به جون بچه.هی زنگ میزد میگفتم حالم ازت بهم میخوره بهم زنگ نزن.من برنمیگردم.نمیخوام قیافه نحستو ببینم.فقط طلاقم بده.بعد با کلی التماس برم گردوند و گفتم باید حق طلاقو بهم بدی و تعهد بدی دیگه تکرار نمیکنی و در صورت تکرار من طلاق بگیرم.حالا دیشب اومد بغلم کرد شروع کنه بهش گفتم نمیخوامت.دست بهم نزن.بحثمون شد.گفت منم نمیخوامت.گفتم پس چرا اومدی دنبالم؟خودتو عذاب نده.مجبور نیستی باهام زندگی کنی و هی من گفتم اون گفت 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببخشید وسط حرفات.. هم غلط املایی داری و هم یه جاهایی کلمه هارو میندازی خودم باید حدس بزنم ای ...

ببخشيد حالم خيلي بده گريه امونم نمي ده 

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
2720
 من تحمل ناراحتي اونا رو ندارم ميدوني همه تصور ميکنن ما خيلي عاشقيم نمي خوام کسي چيزي بفهمه اما ...

موضوع ما فرق داره عزیزم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ما خواستیم مثه دوتا آدم عاقل صحبت کنیم.میخواست شروع کنه به رابطه گفتم نمیخوام.چون پریروز ازش دروغ و ...

درکت میکنم متنفرم ازین اوضاعی ک مردا درس میکنن بعد انگار ک انگار رابطه م میخوان..

علی و عسل زیبای من❤
2714
ما خواستیم مثه دوتا آدم عاقل صحبت کنیم.میخواست شروع کنه به رابطه گفتم نمیخوام.چون پریروز ازش دروغ و ...

وااااي اخع چرا     منم طاقتم ديگه سر امده  ميخوام طلاق بگيرم اما  اخه لعنتي رو دوست دارم چيکار کنم 

آخه خانم گل چرا خب اون بنده خدا که معذرت خواهی کرده چرا دوباره دعوا کردی نمیخوام منعت کنم ها حق داری شاید منم جای تو بودم بدتر رفتار میکردم ولی کاش به خاطر بچه ها یکم گذشت میکردی نمیدونی بچه ها تو این دعوا ها چه صدماتی میبینن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچهااا ما دوساله سر يه موضوع داريم دعوا ميکنيم  واقعاا فکر ميکنم ديگه درست نميشه   به نظر تون طلاق راه درستيه ؟

2706