1600
1480

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

آخه چرا 

آخه تاحالا چه خوبی از دعوا دیدین هی دعوا میکنین چرا مثل دو تا آدم عاقل نمیشینین باهم صحبت کنین حل کنین مشکلات رو 

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
1546
1432
مام دیشب دعوا کردیم در حدی که زنگ زدم به بابام گفتم بیا دنبالم

من تحمل ناراحتي اونا رو ندارم ميدوني همه تصور ميکنن ما خيلي عاشقيم نمي خوام کسي چيزي بفهمه اما خب اينطوري هم نمي تونم ادامه بدم 

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
 بخدااا من زندگيم رو دوس دارم شوهرم خيلي تعغير کرده دارم ديونه ميشم 

عزیزم ببخشید وسط حرفات..

هم غلط املایی داری و هم یه جاهایی کلمه هارو میندازی خودم باید حدس بزنم

این وقت شب چش و چال درست و حسابی ندارم من

عقاید من به خودم مربوطه و بس.
1563
آخه چرا  آخه تاحالا چه خوبی از دعوا دیدین هی دعوا میکنین چرا مثل دو تا آدم عاقل نمیشینین باهم ...

ما خواستیم مثه دوتا آدم عاقل صحبت کنیم.میخواست شروع کنه به رابطه گفتم نمیخوام.چون پریروز ازش دروغ و خیانت دیدم و قهر کردم رفتم گوشیمم خاموش کردم.با کلی التماس سر راهم سبز شد و کلی قسم داد به جون بچه.هی زنگ میزد میگفتم حالم ازت بهم میخوره بهم زنگ نزن.من برنمیگردم.نمیخوام قیافه نحستو ببینم.فقط طلاقم بده.بعد با کلی التماس برم گردوند و گفتم باید حق طلاقو بهم بدی و تعهد بدی دیگه تکرار نمیکنی و در صورت تکرار من طلاق بگیرم.حالا دیشب اومد بغلم کرد شروع کنه بهش گفتم نمیخوامت.دست بهم نزن.بحثمون شد.گفت منم نمیخوامت.گفتم پس چرا اومدی دنبالم؟خودتو عذاب نده.مجبور نیستی باهام زندگی کنی و هی من گفتم اون گفت 

عزیزم ببخشید وسط حرفات.. هم غلط املایی داری و هم یه جاهایی کلمه هارو میندازی خودم باید حدس بزنم ای ...

ببخشيد حالم خيلي بده گريه امونم نمي ده 

خدا جون خودت جواب همه ي دل هاش شکسته رو بگير
1578