2703
2553

بچه ها وقتي كسيو نمي تونم ببخشم و دائم كارايي كه باهام كرده تو ذهنم ميتد و فقط خودمم كه دارم ازار ميبينم و سرشار از حس بي ارزشي و تنفر ميشه وجودم بايد چي كار كنم؟؟؟خيلي حال و روزم حال به هم زن و مزخرفه 😞😞😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من خيلي فكر ميكنم

منم قبلا فک میکردم.ولی الان میگم تاجایی ک خواسته طرف زندگی و وقت و انرژیمو گرفته الان کارش راحت تر شده خودم دو دستی تقدیمش میکنم حتی بدون اینکه پیشم باشه

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر

من میسپارم ب خدا میگم هرطور خودت صلاح میدونی نشونشون بده .اینم بگم وقتی هم میشنوم چیزیشون شده یا اتفاقی افتاده واسشون ناراحت میشم ولی از طرفی میگم من ک نفرینی نکردم فقط سپردم ب الله

2714
منم قبلا فک میکردم.ولی الان میگم تاجایی ک خواسته طرف زندگی و وقت و انرژیمو گرفته الان کارش راحت تر ش ...

با يه تلنگر يا يه بدي ساده كه كسي در حقم ميكنه يا هرچي زخمام سر باز مي كنه انگار كل بدياش كل اين سالا باز از اولم تو ذهنم تكرار ميشهههه تا مثلا عادي شه بعد باز با به تلنگر ديگه روز از نو روزي از نو

من میسپارم ب خدا میگم هرطور خودت صلاح میدونی نشونشون بده .اینم بگم وقتی هم میشنوم چیزیشون شده یا اتف ...

خوشبحالت ميدوني من همش دارم فكر مي كنم هيچ وقت حضور خدارو حس نكردم هيچ وقت پشتم نبوده حس مي كنم تك و تنها تو اين دنياي پست دارم مي جنگم خيلي حس بي خودي دارم

من خيلي فكر ميكنم

منم نتونستم ببخشم،اصلا دست خودم نیس...بهش فکر نمیکنم ولی وقتی فکرش بیاد تو ذهنم ازش تنفرم چند برابر میشه،

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
خوبه كه ديدي ناراحتيشون رو. مال من كه عذابم ميدن و همه سالم و سر حال هستند

اتفاقا دونفرشون چنان بلایی سرم اوردن ک هنوز اثارش ت زندگیمه .یکی ازاون دونفر فوت شدت .تصور کن اینقدرواسم سخته ک نمیگم هر ثانیه ولی بیشتر اوقات ت ذهنمه و باعث اسیب بیشتر من. ولی تنها کاری ک میتونم اون لحظه انجام بدم فاتحه خوندن واسشه میدونی چرا؟؟؟چون هرچقدرم ازشون کینه داشته باشم باز کاری نمیتونم بکنم فقط اینکه روز ب روز خودم نابودتر میشم ولی وقتی میسپارم ب خدا خیالم خیلی راحته چون بهترازمن میتونه انتقاممو بگیره. من ب این باور دارم 

2706