2410
2553
عنوان

تو روخدا یکی کمکم کنه😢

193 بازدید | 28 پست

دخترم مریضه همش سرفه وبعدش استفراغ میکنه،بینیشم کیپه  چندبار بردمش متخصص اصلا فایده نداشت. ازبدو تولدش سینه ش حساس بود تا الان. کلافه شدم خواب ندارم 

اللهم وكلتِك أمري. 

نبردیش برای اکو؟ چون گفتی سینه پرسیدم.چون متخصص نوزادو میفرسته برای چکاب اکو ازش بگیرن

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برای بینیش ک سدیم کلراید بگیر بریز.خیلی تاثیرداره.

براسرماخوردگیشم شربت زیثروماکسن عالیه.۸۰ تومنه.

ی شربتی ام خیلی برا پسرمن تاثیر گذاربود.سکلور بود.

اونم‌۱۵۰‌تومنه.

تاثیرش فوق العاده بود.پسرم از ۶ ماهگی تا ۱۰ ماهگی مشکل خلط داشت درد سینه خس خس سینه

بااین شربت برطرف شد خداروشکر

2714
برای بینیش ک سدیم کلراید بگیر بریز.خیلی تاثیرداره. براسرماخوردگیشم شربت زیثروماکسن عالیه.۸۰ تومنه. ...

بس ک دارو بهش دادیم خوب نشد شوهرم براش ازعطار داروگیاهی اورد بهترشد،ولی تا داروش تموم شد دوباره برگشت البته خودش خوب شد خواهرش سرماخورده بود اونم سرماگرفت  

اللهم وكلتِك أمري. 
بس ک دارو بهش دادیم خوب نشد شوهرم براش ازعطار داروگیاهی اورد بهترشد،ولی تا داروش تموم شد دوباره برگش ...

الهی 

خیلی سخته واقعا....

طفلکیا عذاب میکشن.

ببرش دکترفوق تخصص بگو فقط دارو خارجی بده بهت

اینجا یه متخصص کودکان هست که همه نوزادارو میفرسته چکاب.دختر اولیم هم که معاینه کرد همون 5روزگی سینش خس خس میکرد بردیمش اکو گفتن که رگ قلبش تنگه. دکتر قلب مخصوص کودکان بود گفت تا سه ماهگی باید بالون بزنه بزرگتر بشه اذیت میشه.سه ماهگی بالون زدن واسش خداروشکر با موفقیت بود.گفت هر دو سال یکبار اکو برای چکاب بگیره.اخرین بار چندماه پیش بود که خداروشکر گفت مشکلی نیست

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
الهی  خیلی سخته واقعا.... طفلکیا عذاب میکشن. ببرش دکترفوق تخصص بگو فقط دارو خارجی بده بهت

من اهوازم،بردمش پیش بهترین دکتر اینجا،دکتر امیر زمانی ک همه تعریفشو میکنن،باز فایده نداشت. از نوزادیش حساش بود خفه میشد صورتش کبودمیشد،نفس نمیکشید الانم تاسرمامیخوره اینطوری میشه. 

اللهم وكلتِك أمري. 
2706