1676
1605

اومده بود خواستگاری خواهرم منو دید عاشق من شد بعد چند سال با هم ازدواج کردیم 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

خونمون اومده بود خواستگاری 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

☹😐🤐😕

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
1677

سنتی طبیعتا بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 

مدرن. رفیق شوهرخواهرم بود یه شب ما رو شوهرخواهرم گفت برسونه منو مامانم و رسوند تو مسیر خونه هی نگا میکرد منو از تو اینه .بعدشم تو اینستا از تو فالور های شوهر خواهرم منو پیدا کرد بعد 2ماه دوستی اومدن خواستگاری و نامزد و بعدش عقد کردیم 😂😂😂

😐😐😐😐

بهار با تو زیباست😍😍من از متکلم وحده بودن خلوت های دونفره امان خسته ام.به حرمت مقلب القلوب بیا و کاری برای قلبم کن.یا رخ بنما یا به قلبم بیاموز ندیدنی ها را ببیند.من از حکمت دعای بی اجابت میترسم .وعده بعد و بعید نمیخواهم.من عارف نیستم.عاشق هم نیستم.فقط یاد گرفته ام که راه بلدی دارم و صراحتا می گویم .گم شده ترین فرد عالم این روزها منم.کاری کن.😔💞💞💞❤❤سال نو همتون مبارک😍😍خدا جونم.پارسال که با سیل شروع شد با کرونا تموم شد  تو خوش بینانه ترین حالت که خودت هم گفتی ان مع العسر یسرا.پس امسال ان شا الله با ریشه کنی کرونا شروع بشه با ظهور تموم بشه😍😍😍😍ان شا الله.راستی حسین جانم😍امسال توفیق بده بیش از پیش عاشقت باشم.عشق شما حال و هواش خوبه😍😍خب دیگه با این بیت شعر امضامو تموم کنم.😆مو از همون بچگی ام زنجیری دیوونتم.مشتری پا به قرص دم سقا خونتم.اگه خوبم اگه بد گداییت افتخارمه.این مدال نوکریت نشونه ی عیارمو.خودتم مثل همون گنبد زردت طلایی.واسه ما ایرونیا خودت یه پا کربلایی.همیشه سرت شلوغه بس که مهمون نوازی.یکیشانم نمیره از در خونت ناراضی😍سلام بر امام رئوف
سنتی طبیعتا بهتره

اوه ازدواج سنتی برای من مثل یه کابووسه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
به نام خدا، هنوز آشنا نشدیم، نمیدونم در به در شده کجا مونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

برادر شوهر دوستم بود، توی عروسیه دوستم دیدیم هم دیگه رو، البته اول من خوشم اومد ازش😜 به نظرم قبل از ازدواج باید عشق و علاقه وجود داشته باشه چون اینطوری خیلی راحت با مشکلات و تفاوت نظرها کنار میایی، ولی عاشق که نباشی مشکلات کوچیک و کوه میبینی و واسه ازدواجت دنباله مقصری 

نَشَوَد فـــ ـآشِ کَسـ ـی آنچـ ـهـ میآنِ مَن و توسْـ ـت...
اوه ازدواج سنتی برای من مثل یه کابووسه

چرا؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سنتی دوست

بنظرم عاقلانه تره

چشم آدم باز تره.سنتی آشنا بشیم ولی همین فرتی نریم عقد و عروسی چند باری بریم بیایم تحت نظر خانواده ها.بعد اگه اوکی شد بریم واسه عقد

بهار با تو زیباست😍😍من از متکلم وحده بودن خلوت های دونفره امان خسته ام.به حرمت مقلب القلوب بیا و کاری برای قلبم کن.یا رخ بنما یا به قلبم بیاموز ندیدنی ها را ببیند.من از حکمت دعای بی اجابت میترسم .وعده بعد و بعید نمیخواهم.من عارف نیستم.عاشق هم نیستم.فقط یاد گرفته ام که راه بلدی دارم و صراحتا می گویم .گم شده ترین فرد عالم این روزها منم.کاری کن.😔💞💞💞❤❤سال نو همتون مبارک😍😍خدا جونم.پارسال که با سیل شروع شد با کرونا تموم شد  تو خوش بینانه ترین حالت که خودت هم گفتی ان مع العسر یسرا.پس امسال ان شا الله با ریشه کنی کرونا شروع بشه با ظهور تموم بشه😍😍😍😍ان شا الله.راستی حسین جانم😍امسال توفیق بده بیش از پیش عاشقت باشم.عشق شما حال و هواش خوبه😍😍خب دیگه با این بیت شعر امضامو تموم کنم.😆مو از همون بچگی ام زنجیری دیوونتم.مشتری پا به قرص دم سقا خونتم.اگه خوبم اگه بد گداییت افتخارمه.این مدال نوکریت نشونه ی عیارمو.خودتم مثل همون گنبد زردت طلایی.واسه ما ایرونیا خودت یه پا کربلایی.همیشه سرت شلوغه بس که مهمون نوازی.یکیشانم نمیره از در خونت ناراضی😍سلام بر امام رئوف

رفته بودیم زیارت بهم شماره داد پنج سال دوست بودیم بعد ازدواج کردیم 15سالمون بود هردومون یکسال عقدبودیم دوسالم لزدواج کردیم

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆

من قبلا ميگفتم دوستي الان ميگم سنتي چون خودم اگه دوستي نافرجام باشه اسيب ميبينم

البته سنتي نه اينكه همينطوري عقد كنن حداقل شيش ماه تا يك سال با هم بريم و بيايم زير نظر هانواده ها

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
جانم چیزی شد؟؟؟

نه بزرگوار

من خواهر بزرگترم.یکی از باگ های قبل ازدواجم این بود که متاسفانه برای خواهرتون رخ داد😐😐

1645