1464
1411

اومده بود خواستگاری خواهرم منو دید عاشق من شد بعد چند سال با هم ازدواج کردیم 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

اومده بود خواستگاری خواهرم منو دید عاشق من شد بعد چند سال با هم ازدواج کردیم 

☹😐🤐😕

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
1436

مدرن. رفیق شوهرخواهرم بود یه شب ما رو شوهرخواهرم گفت برسونه منو مامانم و رسوند تو مسیر خونه هی نگا میکرد منو از تو اینه .بعدشم تو اینستا از تو فالور های شوهر خواهرم منو پیدا کرد بعد 2ماه دوستی اومدن خواستگاری و نامزد و بعدش عقد کردیم 😂😂😂

سنتی طبیعتا بهتره

اوه ازدواج سنتی برای من مثل یه کابووسه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
به نام خدا، هنوز آشنا نشدیم، نمیدونم در به در شده کجا مونده

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
1485

برادر شوهر دوستم بود، توی عروسیه دوستم دیدیم هم دیگه رو، البته اول من خوشم اومد ازش😜 به نظرم قبل از ازدواج باید عشق و علاقه وجود داشته باشه چون اینطوری خیلی راحت با مشکلات و تفاوت نظرها کنار میایی، ولی عاشق که نباشی مشکلات کوچیک و کوه میبینی و واسه ازدواجت دنباله مقصری 

نَشَوَد فـــ ـآشِ کَسـ ـی آنچـ ـهـ میآنِ مَن و توسْـ ـت...
1476

رفته بودیم زیارت بهم شماره داد پنج سال دوست بودیم بعد ازدواج کردیم 15سالمون بود هردومون یکسال عقدبودیم دوسالم لزدواج کردیم

قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆

من قبلا ميگفتم دوستي الان ميگم سنتي چون خودم اگه دوستي نافرجام باشه اسيب ميبينم

البته سنتي نه اينكه همينطوري عقد كنن حداقل شيش ماه تا يك سال با هم بريم و بيايم زير نظر هانواده ها

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
1514