1600
1480

اومده بود خواستگاری خواهرم منو دید عاشق من شد بعد چند سال با هم ازدواج کردیم 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

☹😐🤐😕

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
1546

مدرن. رفیق شوهرخواهرم بود یه شب ما رو شوهرخواهرم گفت برسونه منو مامانم و رسوند تو مسیر خونه هی نگا میکرد منو از تو اینه .بعدشم تو اینستا از تو فالور های شوهر خواهرم منو پیدا کرد بعد 2ماه دوستی اومدن خواستگاری و نامزد و بعدش عقد کردیم 😂😂😂

😐😐😐😐

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺
سنتی طبیعتا بهتره

اوه ازدواج سنتی برای من مثل یه کابووسه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
به نام خدا، هنوز آشنا نشدیم، نمیدونم در به در شده کجا مونده

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
1432

برادر شوهر دوستم بود، توی عروسیه دوستم دیدیم هم دیگه رو، البته اول من خوشم اومد ازش😜 به نظرم قبل از ازدواج باید عشق و علاقه وجود داشته باشه چون اینطوری خیلی راحت با مشکلات و تفاوت نظرها کنار میایی، ولی عاشق که نباشی مشکلات کوچیک و کوه میبینی و واسه ازدواجت دنباله مقصری 

نَشَوَد فـــ ـآشِ کَسـ ـی آنچـ ـهـ میآنِ مَن و توسْـ ـت...

من سنتی دوست

بنظرم عاقلانه تره

چشم آدم باز تره.سنتی آشنا بشیم ولی همین فرتی نریم عقد و عروسی چند باری بریم بیایم تحت نظر خانواده ها.بعد اگه اوکی شد بریم واسه عقد

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺
1563

رفته بودیم زیارت بهم شماره داد پنج سال دوست بودیم بعد ازدواج کردیم 15سالمون بود هردومون یکسال عقدبودیم دوسالم لزدواج کردیم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قانون انتظارمیگه:👧منظر هر چی باشی وارد زندگیت میشه،پس دائم با خودت تکرار کن،من منتظر عالی ترین اتفاق ها هستم🙆

من قبلا ميگفتم دوستي الان ميگم سنتي چون خودم اگه دوستي نافرجام باشه اسيب ميبينم

البته سنتي نه اينكه همينطوري عقد كنن حداقل شيش ماه تا يك سال با هم بريم و بيايم زير نظر هانواده ها

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
جانم چیزی شد؟؟؟

نه بزرگوار

من خواهر بزرگترم.یکی از باگ های قبل ازدواجم این بود که متاسفانه برای خواهرتون رخ داد😐😐

1547