2726
عنوان

حالم بده خواب دیدم از خواب پریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 49 پست
هنوز فکر عشق قدیمیتی؟

شابد آره

البته قدیمی نبست

صبحبتش برای حدیده

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
الان شوهرم تو خواب داشت داد ميزد بيدارش كردم ميكم جيه ج خوابي ديدي ميكه خواب ديدم خونه بابام اينا دز ...

خب ترسناک بوده دیگه حتما☹

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راست میگی؟ من چقدر آدم بدیم همه ش اطمینان دادم به آینده و اعمالمو درست نمیکنم😭

عزیزم اعمالتم درست کن گلم اسونه نماز سروقت و دوری از حق الناس و اذیت نکردن دیگران 

اینهارو ردیف کن خدا مهربونه نترس از هیچی تا میتونی به دیگران کمک کن و به حیوانات 

کمک مالی هم نمیخواد مثلا صدای ماشین عروس شنیدی دعاکن واسه خوشبختیشون یا شخص ناراحت دیدی بخندونش هزاران کار نیک وجود داره  اینها اثراتش به خودت برمیگرده واسه اقا امام زمان هم دعاکن صدقه اگه  میتونی واسه سلامتیشون بده یا روزی 3 صلوات بفرست خیلی اثر خوب داره 

الهی عمرت بلند 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
عزیزم اعمالتم درست کن گلم اسونه نماز سروقت و دوری از حق الناس و اذیت نکردن دیگران  اینهارو ردی ...

چقدر خوب گفتین انگار بهش نیاز داشتم

وقیقا چیزی که میلنگه در من نمازه خدا منو ببخشه

بقیه ی چیزارو سعی میکنم رعایت کنم 

برای امام زمان هم هر شب قبل خواب سه تا سوره ی توحید میخونم

ولی صدقه هم میدم ازین به بعد چشم

شما دلت پاکه دعا کن خدا بهم قدرتی بده نمازامم درست کنم

2728
چقدر خوب گفتین انگار بهش نیاز داشتم وقیقا چیزی که میلنگه در من نمازه خدا منو ببخشه بقیه ی چیزارو س ...

امضام لینک اخرش تاپیک حاجت روایی هست بخون خیلیها نوشتن از روزی که از شهدا خواستن دعاشون کنن واسه نماز خوندن نمازشون  قضا نشده شماهم اول از امام زمان و امام رضا و بعد از دوتا شهید بخواه دعات کنن سلام بده و التماس دعا داشته باش و  کتاب کیمیای محبت رو بخون 

مرسی که واسه اقا امام زمان توحید میخونی واست صلوات فرستادم 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی