2733
2734
عنوان

حالم بده خواب دیدم از خواب پریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 49 پست
عه😯

آره متاسفانه

عکسارو بر میداره تو یه سایت خارجی همه شونو گذاشته با اسم

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌هام خیلی شیطونن، اذیت کردن، زدمشون، اعصاب همه بهم ریخت، خودم نصفه شبی کلییییی گریه کردم

چند سالشونه؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
2731
عزیزدلم خانواده ها پیشتون نیستن بری خونه ی اونا

خانواده شوهرم شهر دیگه ان خانواده خودم هستن از فردا شب میرم پیششون چون همسرم تا آخر هفته نمیاد

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
خسته شدم، دلم میخواد یه بلایی سر خودم بیارم

تورو خدا اینطوری نگو

بچه هات گناه دارن

خودت از همه بیشتر گناه داری

خانواده شوهرم شهر دیگه ان خانواده خودم هستن از فردا شب میرم پیششون چون همسرم تا آخر هفته نمیاد

ان شاءالله

گفتی سرباز یاد کسی که دوستش داشتم افتادم آخه اونم سرباز بود

امضاتم قشنگه

امضای منم برای اونه

2738
ان شاءالله گفتی سرباز یاد کسی که دوستش داشتم افتادم آخه اونم سرباز بود امضاتم قشنگه امضای منم برا ...

عشق با همه سختیاش خیلی قشنگه ایشالا به هم برسین

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
پسر 10 ساله، دختر پنج ساله

اوو منو داداشتم این سن بودیم انقدررررر با هم دعوا میکردیم امان نمیدادیم

بچه ن دیگه اسمشون آدم بزرگ نیست که شیطونیی نکنن اذیت نکن خودتو و بجه هارو بزرگ بشن همه چی درست میشه 

از بس عذاب میدن کنترلی  روی اعصابم ندارم، یا باید تا اخر عمرم قرصی بشم یا ولشون کنم،

نگو قرصی

من یه مدت افسردگی داشتم خوردم بعدا کم کم گه حالم خوب شد دکتر قطع کرد خودمم کمک کردم خوب شم به خودم و دیگه برنگردم به ادن حالنا

شاید برایی تو هم نیازه

الانم ۴ ۵ ساله دیگه قرص نخوردم 

عشق با همه سختیاش خیلی قشنگه ایشالا به هم برسین

2706