1464
1459
عنوان

حالم بده خواب دیدم از خواب پریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 49 پست
پسر 10 ساله، دختر پنج ساله

اوو منو داداشتم این سن بودیم انقدررررر با هم دعوا میکردیم امان نمیدادیم

بچه ن دیگه اسمشون آدم بزرگ نیست که شیطونیی نکنن اذیت نکن خودتو و بجه هارو بزرگ بشن همه چی درست میشه 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد/زندگی درد قشنگیست که جریان دارد
از بس عذاب میدن کنترلی  روی اعصابم ندارم، یا باید تا اخر عمرم قرصی بشم یا ولشون کنم،

نگو قرصی

من یه مدت افسردگی داشتم خوردم بعدا کم کم گه حالم خوب شد دکتر قطع کرد خودمم کمک کردم خوب شم به خودم و دیگه برنگردم به ادن حالنا

شاید برایی تو هم نیازه

الانم ۴ ۵ ساله دیگه قرص نخوردم 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436
الان شوهرم تو خواب داشت داد ميزد بيدارش كردم ميكم جيه ج خوابي ديدي ميكه خواب ديدم خونه بابام اينا دز ...

خب ترسناک بوده دیگه حتما☹

راست میگی؟ من چقدر آدم بدیم همه ش اطمینان دادم به آینده و اعمالمو درست نمیکنم😭

عزیزم اعمالتم درست کن گلم اسونه نماز سروقت و دوری از حق الناس و اذیت نکردن دیگران 

اینهارو ردیف کن خدا مهربونه نترس از هیچی تا میتونی به دیگران کمک کن و به حیوانات 

کمک مالی هم نمیخواد مثلا صدای ماشین عروس شنیدی دعاکن واسه خوشبختیشون یا شخص ناراحت دیدی بخندونش هزاران کار نیک وجود داره  اینها اثراتش به خودت برمیگرده واسه اقا امام زمان هم دعاکن صدقه اگه  میتونی واسه سلامتیشون بده یا روزی 3 صلوات بفرست خیلی اثر خوب داره 

الهی عمرت بلند 

یاعلی

یاعلی بردشمنت لعنت👉حاجت داری این نذرو انجام بده:بخدا توکل کن حاجت دهنده اصلی خداست  اگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان حاجتمو بده و بعدصلوات  یا صدقه برای سلامتیشون نذرکن صداشون بزن بخواه برات دعا کنن ،دعای ایشون  اگه به صلاحت باشه رد نمیشه ،بعد توسل کن به شهدا و بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجتمو بده شهدارو صدابزن مشکلتو بگو بخواه واسطه  شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن کتاب سلام برابراهیمو هم بخون دانلودکن  ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکنی صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده ،دعا کردن برای سلامتی وظهور آقا امام زمان و صلوات فرستادن براشون و همیشه صدقه دادن به نیت سلامتیشون خیلی اثر داره باعث میشه هم از نظر معنوی روحمون پاکتر بشه و هم حضرت مهدی برامون دعا کنن ،واقعا اثرش بر میگرده بخودمون یه مدت امتحان کن نتیجشو می بینی 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
عزیزم اعمالتم درست کن گلم اسونه نماز سروقت و دوری از حق الناس و اذیت نکردن دیگران  اینهارو ردی ...

چقدر خوب گفتین انگار بهش نیاز داشتم

وقیقا چیزی که میلنگه در من نمازه خدا منو ببخشه

بقیه ی چیزارو سعی میکنم رعایت کنم 

برای امام زمان هم هر شب قبل خواب سه تا سوره ی توحید میخونم

ولی صدقه هم میدم ازین به بعد چشم

شما دلت پاکه دعا کن خدا بهم قدرتی بده نمازامم درست کنم

چقدر خوب گفتین انگار بهش نیاز داشتم وقیقا چیزی که میلنگه در من نمازه خدا منو ببخشه بقیه ی چیزارو س ...

امضام لینک اخرش تاپیک حاجت روایی هست بخون خیلیها نوشتن از روزی که از شهدا خواستن دعاشون کنن واسه نماز خوندن نمازشون  قضا نشده شماهم اول از امام زمان و امام رضا و بعد از دوتا شهید بخواه دعات کنن سلام بده و التماس دعا داشته باش و  کتاب کیمیای محبت رو بخون 

مرسی که واسه اقا امام زمان توحید میخونی واست صلوات فرستادم 

یاعلی

یاعلی بردشمنت لعنت👉حاجت داری این نذرو انجام بده:بخدا توکل کن حاجت دهنده اصلی خداست  اگه خدا نخواد برگ درخت هم نمی افته بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت آقا امام زمان حاجتمو بده و بعدصلوات  یا صدقه برای سلامتیشون نذرکن صداشون بزن بخواه برات دعا کنن ،دعای ایشون  اگه به صلاحت باشه رد نمیشه ،بعد توسل کن به شهدا و بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو حاجتمو بده شهدارو صدابزن مشکلتو بگو بخواه واسطه  شما و خدا بشن تا خداوند به حرمت دعای خیرشون مشکلتو حل کنه. چون این دوشهید دارای درجه تقوا و ایمان زیاد هستن و از عرفای گمنام خدا به حرمتشون اگه به صلاح باشه حاجتمونو میده و تومذهب شیعه هم توسل رایج هست بعدش نیت کن صلوات یا خیرات هدیه کنی به دوشهید 😍 فرقی نداره حاجتت چیه اگه تاپیکمو بخونی می بینی که شکرخدا از دعای خیر شهدا اینجا خیلی از کاربرها حاجت روا شدن کتاب سلام برابراهیمو هم بخون دانلودکن  ،درباره شهیدسامانلو هم به تازگی کتاب سامان عشق چاپ شده اونم تهیه کن یادت نره قبل حاجت خودت اول برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعاکنی صلوات بفرست براشون چون هزاربرابر اثرش بخودت برمیگرده ،دعا کردن برای سلامتی وظهور آقا امام زمان و صلوات فرستادن براشون و همیشه صدقه دادن به نیت سلامتیشون خیلی اثر داره باعث میشه هم از نظر معنوی روحمون پاکتر بشه و هم حضرت مهدی برامون دعا کنن ،واقعا اثرش بر میگرده بخودمون یه مدت امتحان کن نتیجشو می بینی 😍الهی خداوند حاجت دل همه رو مخصوصا شما که امضامو میخونی به زودی زود بده و منم با خبر حاجت روایی شما خوشحال بشم 😍 این جمله که رنگی نوشته شده و آبی رنگه لینک تاپیک حاجت روایی هست بزن روش و وارد تاپیک شو 👇👇👇تاپیک حاجت روایی هست بزن بزن رو این نوشته   یاعلی
1449