2703
2553
عنوان

کیا کار تو خونه دارن کیا دنبال درامد هستن بیایید بهم ایده بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 119 پست
الانم بگو ما ایده بگیریم دیگه

خب اطراف ما كلا دلمه برگ مو خيلي دوست دارن منم خيلي دوست دارم كفتم دلمه فروشي بزنم ديدم دوستام زدن الانم خيلي موفقن 

فكركن هشت دونه رو ده دوازده تومن ميفروشن روزي پنجاه شصت تا به بالا سفارش ميگيرن 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ديگه اينكه چون كار دوستام خيلي گرفت همه دست به اين كار زدن و خودم منصرف شدم 

چند وقت پيش به يكي از دوستام ميگفتم ميخوام استيج و بك گراند تولد و عروسي و حنابندون اينا بزنم و اجاره بدم ديروز ديدم خواهرش اين كارو شروع كرده 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2714
جدی؟ میصرفه؟  آخه دلمه و گوشتش الانم که قیمت گوشتا بالاس😓

فقط بايد خيلي خوب درست كني و خوشمزه باشه و ميتوني سفارش براي مهموني ها و تولد و عروسي بگيري 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بورس

پیج تبلیغات اینستاگرام که البته دردسرش زیاده

یه سری کانال هستن عمده فروش لباس هستن، که یه نماینده از تولیدی ها میاد عکس لباس و قیمتش رو میذاره تو کانال، اونوقت شما براش میفروشین، یعنی خودتون پیج میزنید و کار اون ها رو سفارش میگیرید و میفروشید و روی هر لباس از ۵ تومن تا ۲۰ تومن (یا بیشتر بستگی به لباسش داره) سود میگیرید و اون تولیدی خودش لباس ها را پست میکنه به آدرس هایی که شما از مشتری گرفتید. ولی پیگیریش دردسر داره، چون اونا پست میکنن و گاهی به موقع نمیرسه مثلا و مشتری شاکی میشه ، همیشه باید آنلاین باشید و ... ولی خب سرمایه خاصی نمیخواد، جز اینکه به این پیجایی که فالوور زیاد دارن سفارش تبلیغ بدین

ديگه اينكه چون كار دوستام خيلي گرفت همه دست به اين كار زدن و خودم منصرف شدم  چند وقت پيش به يك ...

خوب شما چرا ايده هاتو به ديگران ميگي خودت انجام بده بهد بگو

بچه ها ميخوام تا عيد لاغر شم قدمم بلنده خيلي سسكي ميشم😅😂
2706