2726
عنوان

دارم از بیخوابی میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 23 پست
سلام عزیزم این روزهای کلافگی هم تموم میشه هر چند به سختی میگذره منم نمیتونم بخوابم پاهام خیلی درد ...

ایشالا بهتر شی عزیزم.خدا گل پسرتو حفظ کنه

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم با بچم بیدارم .دیگه دارم دیوونه میشم.5 سالش ولی خابش تنظیم نیست.بیشتر دوس داره روز بخابه کل شب ...

عزیزم روزا سرشو گرم  کنین نذارین بخوابه اینجوری یه روز گیج میزنه ولی از همون شب دیگه مشکل حل میشه 🙏🌸

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
2728
ایشالا بهتر شی عزیزم.خدا گل پسرتو حفظ کنه

مرسی عزیزم ❤️ ❤️ ❤️ 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

سلام عزیزم. زیاد عجیب نیست. من الان بچم چهارده ماهشه و هنوز نمیخوابه و من هم خواب ندارم. واقعا سخته. منم هم خیلی روزا کم میارم. پسرکم واقعا خوابش سخت و کم . مرتب با گریه بدیار میشه و داستان.....

تازه من کارمندم و صبح شش صبح بیرونم