1464
1459

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

منم همینطور خیلی از خودم خستم 

خیلی

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤
1444
چجوری باور داشته باشم

با استفاده از تکنیک لذت و رنج.

اگر کاری را میخواهید ترک کنید، مدام ذهن خود را متوجه بدی ها و مضرات و آثار سوء آن کار کنید تا حال انزجار به شما دست دهد.

و اگر کار خوبی را میخواهید انجام دهید برعکس، باید ذهن خود را مدام درگیر فواید و پاداش ها و دستاوردهای مثبت آن کنید.

چجوری باور داشته باشم

همچنین یکی از علت هایی که ما با اینکه میدانیم کاری خوب است ولی انجام نمیدهیم، عدم آگاهی ماست، برای مثال ما میدانیم که نیکی به پدر و مادر کار خوبیه،همیشه هم از بچگی اینو یادمان داده اند،ولی نمیدانیم که این کار تا آنجایی خوب است که میتواند ضامن سعادت دنیا و آخرت ما باشد، میدانیم نیکی به والدین مورد پسند خداست،ولی نمیدانیم تا آنجایی محبوب خداست که چه برکاتی که در زندگی ما سبب نمیشود.

بنابراین یک از راهکارها،اینست که به دنبال کسب آگاهی در مورد فواید هرکاری بگردیم.

1474
آره من دوست دارم تا دکترا برم و مطمئنم به نفعمه البته تو رشته من کم کمش بدرد زندگیت میخوره درس خواند ...

آخه منم همیشه فکر میکردم درس خواندن خیلی برام خوبه و تا همین چند ماه پیش خیلی درس برام مهم بود، برای قبولی ارشد خیلی تلاش کردم، با رتبه ۱۰۰ دانشگاه علامه قبول شدم ولی بیشتر از سه هفته نتونستم دوام بیارم....انصراف دارم!

آخه منم همیشه فکر میکردم درس خواندن خیلی برام خوبه و تا همین چند ماه پیش خیلی درس برام مهم بود، برای ...

وجدانی راست میگی چرا انصراف دادی ؟چه رشته ای منم علامه می‌خوام 

با استفاده از تکنیک لذت و رنج. اگر کاری را میخواهید ترک کنید، مدام ذهن خود را متوجه بدی ها و مضرات ...

خیلی از راه ها رو رفتم ولی خب نوسان داره یه مدت انجام میدم یه مدت نه این نوسانات حالمو خراب میکنه شایدم انتظارات زیادی ازخودم دارم و واقعا نمیشه مثل ربات هر کاری که میخوای رو انجام بدی...

1450