2726
عنوان

خانوما یه لحظه میایید

| مشاهده متن کامل بحث + 68 بازدید | 22 پست
خوب استرسه باعث نشدنه میشه همیشه بگو خدا راضی ام ب رضای تو بهش فک نکن بگو ب زودی باردار میشم استرس و ...

دوست عزیز یه سوال من همیشه پریودام منظمه این ماه 4 روز جلوتر پریود شدم هیچ وقت جلو نمیندازم میگم این نشونه خوبیه یا نه ؟؟؟؟؟

دوست عزیز یه سوال من همیشه پریودام منظمه این ماه 4 روز جلوتر پریود شدم هیچ وقت جلو نمیندازم میگم این ...

حتما ی تغییراتی پیش اومده ک اینجوری جلوتر شدی ...مشگل خاصی داری واسه بچه دار شدن؟

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتما ی تغییراتی پیش اومده ک اینجوری جلوتر شدی ...مشگل خاصی داری واسه بچه دار شدن؟

نه عزیزم مشکلی ندارم اون  ماه پودر دارچین و سیاه دونه و ماساژ زیر شکم با روغن سیاه دونه داشتم میگم نکنه جلو انداختن مریودم به خاطر مصرف اینا بوده ؟؟؟؟

نه عزیزم مشکلی ندارم اون پودر دارچین و سیاه دونه و ماساژ زیر شکم با روغن سیاه دونه داشتم میگم نکنه ج ...

اگه زیاد خوردی ارع...پس نگران نباش اینسری ب محض خوب شدن پریودیت سه شب پشت سرهم اقدام کنین باردار میشی من تو دو شب اقدام کردم هرشبش دوبار داشتم بعد یکماه دیدم بعله نی نی دارم

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728
اگه زیاد خوردی ارع...پس نگران نباش اینسری ب محض خوب شدن پریودیت سه شب پشت سرهم اقدام کنین باردار میش ...

خدا دخترتو برات حفظ کنه عزیزم سایت همیشه بالا سرش باشه و تنت سلامت باشه عزیز دلم 

خدا دخترتو برات حفظ کنه عزیزم سایت همیشه بالا سرش باشه و تنت سلامت باشه عزیز دلم 

ممنونم

دوست عزیز یه سوال من همیشه پریودام منظمه این ماه 4 روز جلوتر پریود شدم هیچ وقت جلو نمیندازم میگم این ...

اره این عقب انداختن ها میگن خوبه.من ک برای بارداریم یکی دوماه پریودیم عقب انداختم.میگن رحم داره اماده میشه.

ب علائم هم خیلی توجه نکن خیلی از علائم پریودی و بارداری شبیه هم هستن.ان شالله خیلی زود باردار میشی عزیزم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته