2733
2734

چقدر ازین شبا متنفرم هم خستم هم خوابم میاد هم دلم برای پسرم کبابه هم کاری ازم بر نمیاد😢😢😢

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
چی شده؟

نمیدونم سرماخورده یا ویروسه دکتر بردم گفت ویروس بهرحال خیلی سخته😢😢بدنش درد میکنه دلش درد میکنه تب داره ابریزش داره گلوش میسوزه عطسه و سرفه میکنه اسهال استفراغه.بخدا با چشمای بسته هی رو پا میذارمش هی میبرم دستشویی هی ارومش میکنم 😳😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم سرماخورده یا ویروسه دکتر بردم گفت ویروس بهرحال خیلی سخته😢😢بدنش درد میکنه دلش درد میکنه تب ...

چند روزه تب داره؟تباش چند درجه اس؟چه آزمایشاتی انجام دادین؟آخه من اطفال کار میکنم 

2731
چند روزه تب داره؟تباش چند درجه اس؟چه آزمایشاتی انجام دادین؟آخه من اطفال کار میکنم 

عزیطم ازمایش انجام نداد معاینه کرد و علائم پرسید و دارو داد.دیشب با ابریزش شروع شد و از امروز صبح عطسه و بی اشتهایی و دل درد اضافه شد و حالام تب و اسهال و استفراغ.چهار سالشه بخدا تمام این جهار سال شده تکرار این شبها.شبهای بیداریم و نگرانیم دلم میخواد برم یه جا فقط جیغ بزنم همیشه شیشماه اخر سال این مریضی رو داره با تمام مکمل های تقویت سیستم ایمنی هنوز همینه چون نه میوه میخوره نه لبنیات.شما پزشک اطفالین؟

عزیطم ازمایش انجام نداد معاینه کرد و علائم پرسید و دارو داد.دیشب با ابریزش شروع شد و از امروز صبح عط ...

ن عزیزم من پرستار اطفالم خیلی اوردرا رو چک میکنیم برا همین تا جایی که بدونم میگم بهتون

معمولا برای اسهال زینک و پدی لاکت میدن و به ازای هر با دفع او آر اس برای جبران‌املاح از دست رفته..اگر عفونی باشه آنتی بیوتیک شروع میکنن...آزیترو بهت نداده؟تبای طول کشنده معمولا عاملش عفونیه ن ویروس باید گلبول های سفید خونش چک بشه اگه بالا باشه نشانه عفونته لابد لازم‌نبوده که پزشک نخواسته...لطفا لطفا سهل نگیرین...پیش فوق تخصص عفونی اطفال برین...مریضیا خیلی مقاوم شده ما با توجه به وزن‌مریض دارو میدیدیم ولی همچنان مریضیا مقاوم تر‌میشن شاید هم داروها ضعیف تر میشن!!!

ن عزیزم من پرستار اطفالم خیلی اوردرا رو چک میکنیم برا همین تا جایی که بدونم میگم بهتون معمولا برای ...

ممنونم عزیزم تهرانین؟انتی بیوتیک نداد چون تب نداشت امروز فردا باز میبرمش ببینم چی میگه امروز احتمال داد که شب تب کنه استامینوفن نوشت فقط و دی سیکلومین و سرماخوردگی و قطره بینی.باز هم ده روز دوره ی درمان😭😭😭😭

ممنونم عزیزم تهرانین؟انتی بیوتیک نداد چون تب نداشت امروز فردا باز میبرمش ببینم چی میگه امروز احتمال ...

ن عزیزم شهرستانم

تب سنج داری؟تباش چند درجه اس؟سینه اش صدا میده؟تعداد تنفسش چندتاس.؟البته‌یه‌چیزی بگم طبق تجربه البته جسارت نباشه‌معمولا‌مامانا خیلییی‌حساس میشن بعضی چیزارو بزرگ نمایی میکنن دقیقا همونی که هست به دکتر‌بگین...مثلا از مادر میپرسیم بچه اسهال داره میگه خیلیییی شدیده بچه بیچاره کلی سرم‌میگیره با‌کلی ورم و ادم‌ترخیص میشه 

مرتب چک‌کن تبشو فواصلشو...فصل مریضیاس...بخشا خیلییی‌شلوغه‌

2738