2703
2553
عنوان

بچه دار بشین.خیلی عالیه(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 935 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا .مخصوصا اون روزای اول.

یادمه وقت نمیکردم اون دو سه روز اول به خودم برسم.مامانم میگفت تو که همیشه شیک بودی و بوی ادکلن میدادی الان لباسات پر از شیر شده میبینمت یه جوری میشم  

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

2720
2714

اون مدتی ک من بچه دار شدم شوهرم سرباز بود

بعد مادرش لباسای خدمتشو میشست البته هفته ایی یکروز بیشتر خونه نبود

اقا این ننه حسودش دید من ب خودم میرسم گفت اره نمیتونم بشورم لباساشو 😂 گفتم خودم میشورم واسش اتو هم میزنم

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

من الان که یکی دارم برام عجیبه اونایی که چندتا دارن چجوری از پس بچه هاشون برمیان😂

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
من پسرم کولیکی و رفلاکسی هم بود سر تا پا هیکلم مثل این بود استفراغ

عزیززز دلم😍😘

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
اره واقعا .مخصوصا اون روزای اول. یادمه وقت نمیکردم اون دو سه روز اول به خودم برسم.مامانم میگفت تو ک ...

من دخترم کولیک داشت...تا ۱۰روزم میشد ک نمیتونستم برم حموم...یا شد تو ۳روز فقط یکی دوساعت میخوابیدم☹☹☹☹☹☹

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃

منم قبل دو ماهگی پسرم دقیقا همین شکلی بودم فقط موهام مشکی بود 😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706