1464
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

😂😂😂😂😂😂

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال
1436
1432
1474

بچهه چه ترسناکه😱☹

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

بعد حالا یکی بچه ب دنیا میاره بچش داره از گریه خودشو منفجر میکنه بقیه میگن وای چقد نازه خدا حفظش کنه  

من یک فمینیستم ! من خواهان عدالت بین زن و مرد هستم و برای بدست اوردنش فرار نمیکنم☺ میمانم و کشورم را طوری که میخواهم میسازم💪 انقدر تلاش میکنم تا نسل های بعدمان چیزی از بی عدالتی ندانند .. چیزی از برتری مردان نشنود ! و به یکدیگر احترام بگذارند❤ اری من از جنس زن هستم و برای ایجاد عدالت کوتاه نمی ایم💪

اره واقعا .مخصوصا اون روزای اول.

یادمه وقت نمیکردم اون دو سه روز اول به خودم برسم.مامانم میگفت تو که همیشه شیک بودی و بوی ادکلن میدادی الان لباسات پر از شیر شده میبینمت یه جوری میشم  

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

1457