1464
1459
عنوان

دنبال شوهر نیسم ولی

419 بازدید | 33 پست

میخوام بدونم در اینده کسی حاضر میشه باهام ازدواج کنه؟

بچگی از بالای سینم تا نافم سوخته قابل درمان تا حدودی هس ولی نرفتم قراره امسال برم ولی خب هر چی باشه مث اولش که نمیشه

کسی که دوستداشته باشه اصلا نمیبینه این چیزارو 

یکسال هست که با بیت کوین کار میکنم و از نظرم‌بهترین هست برای کارو سرمایه گذاری چه کسایی که علاقمند کار نتورک هستن و چه کسایی که فقط دوسدارن سرمایشون زیاد بشع میتونم به افراد علاقمندکمک کنم @maria02424 کسایی که میگن کلاهبرداری هست یه تحقیق کنن و ببینن از سال ۹۲تالان بیت کویین چه رشدی داشته و تحلیل ها بخونن که تا کجاااها رشد خواهد کرد دیگه الان بانک ها هم ریسک دارن ریالی که هرروز داره ارزشش کمتر میشع 😕آنچه شرط بلاغ است با تو گفتم خواه پند گیر خواه ملال

آره بابا چرا نشه دختر خاله مامانم یه سینش  اصلن نوک نداشت کلا سوخته بود پسره گفته بود من از اخلاقش خوشم اومده و موقعیت عالییییی

میشه برای سلامتی امام زمان و خواهرم که مریضه ۲ تا صلوات بفرستی  

وا چه ربطی داره عزیزم

اعتماد به نفس داشته باش

این اصلا ضعف به حساب نمیاد

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1473
وا چه ربطی داره عزیزم اعتماد به نفس داشته باش این اصلا ضعف به حساب نمیاد

اعتماد به نفس دارم تو درسم خوبم به شدت مغرورم

ولی فکر اینکه یه روز باید این چیزا رو به یه پسر بگم اتیشم میزنه

1432
حتما به پسر کوچولوی مهربونت سلام برسون😍 ما تقریبا هم اسمیم منم اسمم رایا ست🤩🥰😍❤💕

عزیزززززم🤩چه اسم قشنگی داری💖😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
قربونت گلم چه خوش سلیقه ای شماا❤💕💜🧨

مرسی عزیزم🤩😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره چرا که نه

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤
1474

ببین علاقه باشه هیچی مهم نیست 

بعدشم مشکل شمام جدی نیست اصلا نگران نباشید 

سرماخوردگی عزیزم خیلی داری باهام بد تا میکنی ها     چته   منم جای خواهرت آروم باش آروم               انگار از وحشی اومدی    
1331