2703
2553
عنوان

مامانا تو روخدا بیاین کمک

111 بازدید | 17 پست

پسرم چهارماهش تمومه یهو امشب تب شدید کرده بهش شربت استامینوفن دادم ولی تبش نیومد پایین الان واسش شیاف زدم

تو روخدا بگید چکار کنم فک کنم از برادر بزرگش سرماخورد

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

پاشویه اش کن.با دستمال آب نمکی بدنش رو تر کن.پاشویه کن.حتما تبش روبیار پایین

نیومد برو دکتر

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

تب نشونه عفونته حتما باید خشک کننده بخوره.فردا حتما ببر دکتر البته ویروسای جدید هم این طوری هستن 😔

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2714

پسر منم چند شب پیش تب داشت با دارو پایین نیومد 

یه پیاز کوچیک پوست بکن  نصف کن بزار کف پاش جوراب پاش کن  بزار بمونه دست و پیشونیش هم  دستمال خیس بکش ان شاالله تبش پایین میاد 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
الان تو خواب داره ناله میکنه فعلا فقط تب داره 

عزیرم شیاف میاره پایین.فقط یه مقدار زمان میبره.من دخترم تب ۴۰ داشت شیاف میذاشتم.لباسشو کم کن ولی لختش نکنیا.یه ظرف اب ولرم و دستمال تمیز بردار دستمال رو تو اب بزن حسابی ابشو بگیر اروم بذار رو پیشونی  و پاهاش.ان شالله همین طوری پایین میاد

دختر منم امروز واکسن 18 ماهگی رو زد تب کرده نمی زاره دستمال تر بزار م به زور بهش دارو دادم لباسش رو کم کردم حتی تب سنجش زیر بغلی هست آونو هم نگه نمی داره ببینم تبش چقدره. فعلا خواب رفته منم بالا سرش. خدایآ همه بچه ها رو خودت حفظ کن.

انشاالله که باشیاف تبش پایین میاد.

کلا هر وقت تبش بالاست به جای شربت فقط شیاف بذارین.چون زود پایین میاره .تب بالا خیلی خطرناکه.

ولی اگر خدای نکرده نیومد زود ببرین بیمارستاتن ویا به اورژانس زنگ بزنید.تا صبح هم چکش کنید.

2706