1464
1482
عنوان

مامانا تو روخدا بیاین کمک

108 بازدید | 17 پست

پسرم چهارماهش تمومه یهو امشب تب شدید کرده بهش شربت استامینوفن دادم ولی تبش نیومد پایین الان واسش شیاف زدم

تو روخدا بگید چکار کنم فک کنم از برادر بزرگش سرماخورد

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

تب نشونه عفونته حتما باید خشک کننده بخوره.فردا حتما ببر دکتر البته ویروسای جدید هم این طوری هستن 😔

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

پسر منم چند شب پیش تب داشت با دارو پایین نیومد 

یه پیاز کوچیک پوست بکن  نصف کن بزار کف پاش جوراب پاش کن  بزار بمونه دست و پیشونیش هم  دستمال خیس بکش ان شاالله تبش پایین میاد 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
الان تو خواب داره ناله میکنه فعلا فقط تب داره 

عزیرم شیاف میاره پایین.فقط یه مقدار زمان میبره.من دخترم تب ۴۰ داشت شیاف میذاشتم.لباسشو کم کن ولی لختش نکنیا.یه ظرف اب ولرم و دستمال تمیز بردار دستمال رو تو اب بزن حسابی ابشو بگیر اروم بذار رو پیشونی  و پاهاش.ان شالله همین طوری پایین میاد

1485

دختر منم امروز واکسن 18 ماهگی رو زد تب کرده نمی زاره دستمال تر بزار م به زور بهش دارو دادم لباسش رو کم کردم حتی تب سنجش زیر بغلی هست آونو هم نگه نمی داره ببینم تبش چقدره. فعلا خواب رفته منم بالا سرش. خدایآ همه بچه ها رو خودت حفظ کن.

انشاالله که باشیاف تبش پایین میاد.

کلا هر وقت تبش بالاست به جای شربت فقط شیاف بذارین.چون زود پایین میاره .تب بالا خیلی خطرناکه.

ولی اگر خدای نکرده نیومد زود ببرین بیمارستاتن ویا به اورژانس زنگ بزنید.تا صبح هم چکش کنید.

1403

اسی جون خدارو شکر حالش بهتره ولی هیچ وقت تب رو ساده نگیر چون ممکنه حتی باعث تشنج وحتی خدای ناکرده فلج بشه.میتونی درباره خطراتش سرچ کنی .

دماسنج دیجیتال هم برا کسی که بچه تو خونه داره باید باشه.من ده ساله دارمو هنوزم باطریش تموم نشده.

اسی جون خدارو شکر حالش بهتره ولی هیچ وقت تب رو ساده نگیر چون ممکنه حتی باعث تشنج وحتی خدای ناکرده فل ...

عزیزم اینقد حالمون بده ک نگو رفتیم کتر عمومی داروی درستی واسمون ننوشت حالا عصر میخوام برم متخصص ک هم واسه خودم امپول بده زود خوب بشم هم بچه هام

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤