1608
1605

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1546
بله کاملا.اما زمین خیلی اروم میچرخه واسه بقیه تا بیاد بدیشون جبران بشه صدسال گذشته ما اگه اشتباهی کا ...

چون خدا تو رو ب حال خودت واگذار نکرده و هر سری بهت یاداور میشه ک حواسم بهت هست از خدا بابت این نعمت تشکر کن

هر زن دو چهره دارد.یکی برا جهان و دیگری برای خلوت خویش♡
رب المشرقین و رب المغربین در قرآن به کروی بودن زمین اشاره داره

این یک حکایته 

ی اعتقاده ی ضرب المثل ماننده 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
زمین مثل چرخ و فلکه ولی بعضیا ژیمناستیک کارن از رو کابینای چرخ و فلک میپرن میرن بالا و بازم ما پایین ...

واااای واقعاااا😭😭😭

اخ چرااا؟؟؟

نمیدونم والا باید از خدا پرسید

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.
کار خوب برنمی گرده. کار بد شاید.

نخیر اینطور نیس که همین فردا  اتفاق بیفته شاید بیست سال دیگه شاید سی سال دیگه

من اعتقادم بر اینه یسری چیزه یسری اتفاقا برای بچه طرف میفته که طرف با پوست و استخون قشنگ لمس میکنه در آینده

شک نکنید به حرفم

8
چون خدا تو رو ب حال خودت واگذار نکرده و هر سری بهت یاداور میشه ک حواسم بهت هست از خدا بابت این نعمت ...

چی بگم‌والا. شکر ...

خدایا یوقتاییم اونایی که بهم ظلم میکنن رو یه گوشمالی بده متوجه شم منو میبینی اصلا

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.
این یک حکایته  ی اعتقاده ی ضرب المثل ماننده

میدونم با توجه به عنوان تاپیک دیدم گفتنش خالی از لطف نیست

«کاربر آقا هستم» از بحث با جاهل بپرهیز چون تو را تا سطح خود پایین می آورد و با تجربه ای که در آن سطح دارد تو را شکست می دهد
1601
کاری به گردی زمین واینا ندارم اماااااا انشاالله به عشقتون برسید🙏🙏🙏🙏🙏❤💞

مرسی عزیزم قربونت برم😘❤️

شنیدید که اگه چندین نفر در حقتون از ته دل دعا کنن اون دعا مستجاب میشه

حالا ظالمای اطراف من اینقد زرگن این و اون و تلکه میکنن چند تا فقیر رو پیدا کردن براشون خونه اجاره کردن,خب پولی که از جیبشون نمیره حتی گاهی اضافشم تو جیبشون میزارن

چند تا خونواده هم شب و روز دارن دعای عاقبت بخیری در حق خودشون و بچه هاشون میکنن , حتی دیدم سر برج که کرابشونو میبرن میگن دعا کنید برامون فلان کارمون جور شه,اونا هم چنان از ته دل (حتی دیدم شبا بلند میشن نماز شب براشون میخونن)براشون خیر میخوان

آخه بیچاره ها که نمیدونن این پولا اصلا از اینا نیست

بعد به نظرتون خدا چطوری اینا رو مجازات میکنه بخاطر ظلمهایی که در حق اطرافیاشون میکنن

1578