2726
عنوان

بارداری و قرص‌ اورژانسی

244 بازدید | 21 پست

پنج دقیقه بعد رابطه دوتا قرص اورژانسی لونژیل ۰/۷۵ خوردم دوازده ساعت بعد هم یکی خوردم،بنظرتون امکان بارداری وجود داره؟

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات

نه احتمالش ١٪؜

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه عزيزم البته اگه قرصو بالا نياري

نه خدارو شکر بالا نیاوردم

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
من سر بچه دومم بلافاصله بعد رابطه قرص اورژانسی دوتا باهم خوردم ولی فایده نداشت 😅

حتما قبلش یه خبری بوده

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
حتما قبلش یه خبری بوده

نه اصلا همیشه ک ا ن د و م استفاده میکردیم اون موقع هم استفاده کرده بودیم شانس ما پاره شد🙈

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
چند ساعت گذشته از خوردن قرص؟

چند روزی میشه ولی چون استرس دارم تاپیک زدم سه روز میشه که خوردم

من سر بچه دومم بلافاصله بعد رابطه قرص اورژانسی دوتا باهم خوردم ولی فایده نداشت 😅

یا خداااا،یادته روز چندم سیکل بودی؟

نه اصلا همیشه ک ا ن د و م استفاده میکردیم اون موقع هم استفاده کرده بودیم شانس ما پاره شد🙈

ما هم همیشه این مشکلو داریم 😂نمیدونم چرا پاره میشه لنتی😂😂😂

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
ما هم همیشه این مشکلو داریم 😂نمیدونم چرا پاره میشه لنتی😂😂😂

به خیر میگذره؟

2706