2726
عنوان

وقتی پریودم از همه عالم وادم متنفرم از همه طلبکارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 65 پست

اگه اضافه وزن ندارین به دکتر بگین بهتون هورمون بده اونا یه ذره هورمونارو تنظیم میکنه و خلق و خوتون بهتر میشه 

در کل خوبه خانوما هر چند وقت یه بار دارو بخورن که یه سری بیماریها سراغشون نیاد

اگه افسردگی شدید و پرخاشگری هم داشتین میتونین برین متخصص اعصاب و روان بهتون دارو بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنت بر هرچی مرده 

😭😭😭

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728
اگه اضافه وزن ندارین به دکتر بگین بهتون هورمون بده اونا یه ذره هورمونارو تنظیم میکنه و خلق و خوتون ب ...

من رفتم بابا کلا افسرده میشه آدم من روزی ۷ تا قرص میخوردم بعدشم کلی بیماری های جسمی میگیری من الان دارم عوارض شو میبینم

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
اره بخدا حسودیم میکنه اینقد ب خانوادش اهمیت میده...گریه م گرفته الانم نشستم گریه میکنم

اتفاقا این موقع ها توام بگو توجه  ب خانوادت زیاد کن اینم اینجوری بود انقدر من بهش گفتم حتی خودمم توجه کردم این از سرش افتاده 

اتفاقا این موقع ها توام بگو توجه  ب خانوادت زیاد کن اینم اینجوری بود انقدر من بهش گفتم حتی خودم ...

خدا کنه از سرش بیفته

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
اگه اضافه وزن ندارین به دکتر بگین بهتون هورمون بده اونا یه ذره هورمونارو تنظیم میکنه و خلق و خوتون ب ...

اصلا اهل قرص هورمون نیستم متنفرم مامانم میخورد چاق شد منم میترسم

خدا کنه از سرش بیفته

اینکارو بکن جواب نداد هرچی خواستی بهم بگو بخدا اینم خانواده دوسته حسااابی ولی منم از بس گفتم خودمم ب خانوادش توجه کردم خسته شده ضرر ک نداره هم عزیز میشی هم اون خسته میشه

اصلا اهل قرص هورمون نیستم متنفرم مامانم میخورد چاق شد منم میترسم

نه اینکه پشت هم بخوری مثلا تو سال نهایت دو سه دوره 

ولی من خودم نه هورمون خوردم نه چیزی مولتی ویتامین میخوردم حالم خوب میشد 

من یه مدت که حالم بد میشد سر این جریان و وزنمم سر یه ماجرایی بالا رفته بود دکتر غددم گفت اگه وزنت بالا نبود بهت هورمون میدادم خوب میشدی بعد بهم یه داروی گیاهی معرفی کرد که متاسفانه پیدا نکردم

ورزش و فعالیت قبلش هم خیلی عالیه 

2706