2703
2553

شما هم پریود میشید با همه دعوا دارید؟منهروقت پریود میشم با نامزد دعوا میکنم اصلا کلا عوض میشم خودم متوجه میشم بعضی وقتا ازش بدم میادم نمیدونم جرا حالا بدبخت کاری نکرد من بهش گیر میدم تا دعوا شه امروزم اینجوری شد بعد گفت یا خودتو درست یا تا وقتی ک درست نشدی سمتت نمیام وقتی پریودی نمیتونم تحملت کنم منم گفتم تهدیدم نکن همینی ک هست تحملم نکن کسی زورت نکرده خوش اومدی اونم گفت معلومه تحملت نمیکنم 

قهر کرده بخدا دست خودم نیست اصلا از همه عالم ادم بدم میاد با همه دعوا میکنم گریه میکنم همه رو اعصابمن تازه با داداشمم بعدش دعوا کردم یه ۲بارم با مامانم دعوا کردم 😁زودم ناراحت میشم تورو قرصی چیزی نمیشناسید این موقع ها بخورم ریلکس شم بیچاره نامزدمو ترور کردم

من دو سه روز دیه میخوام بشم مثل افسرده هام گریه میکنم داغونم

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تازه داشتم با عشقم میحرفیدم چون تو جمع مهمونی خانوادش بود و ب من نزنگید ناراحت شدم شروع کردم گریه کردن اونم میگفت چته

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

ی سر بیاین تاپیک من خانمای زرنگ

حالتون خوب میشه

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2714

وای منم خیلی اعصابم شخمی میشه،همه خاطرات بد و فکرا منفی میاد تو ذهنم و بهش میگم یادته فلان روز این حرفه زدی ب خاطر چی زدی این حرفو منظور داشتی آره اونم میگه کدوم حرف چی کجا چرا حرف صد سال پیش حالا یادت افتاده

من دعوا میکنم کلا دیونه میشم موقع پری اما خب شوهرم قهر میکنه میگه تو اصلا اخلاقت گنده هر وقت خودتو درست کردی بیا حرف بزن بدبختی اینجاست من از یه هفته قبل گریه میکنم بعد عصبانی میشم وقتی پریود میشم دعوا میکنم و جر و بحث سردرد میگیرم

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2706