2410
2553
تو يه تاپيك بودم از يكي ميگفت كه پيش بينياش دقيقه ميگفت تو وبلاگه طرف هست رفتم وبلاگشو خوندم الان د ...

ای بابا چرا انقدر خودتونو درگیر پیش بینی واینا میکنید نوستروداموس هم بهترین پیشبینیهارو میکرد دست آخر با پیش بینی پایان دنیا گند زد به دنیای پیش بینی مگه از پیش خدا اومدن که تاریخ وساعت هم میزنن حتی پیشرفته ترین کشورا هم یکدقیقه قبل بیشتر نمیتونن پیش بینی کنن

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چرا انقدر خودتونو درگیر پیش بینی واینا میکنید نوستروداموس هم بهترین پیشبینیهارو میکرد دست آخ ...

نگفتی کجاخوندی شایددوباره تبریزبیادازصدای سگازلزله روتشخیص میدم بدجورصداشون میادومیترسن قبل زلزله

2456
ای بابا چرا انقدر خودتونو درگیر پیش بینی واینا میکنید نوستروداموس هم بهترین پیشبینیهارو میکرد دست آخ ...

من خيلييييي ترسوام دسته خودم نيست الانم دارم سكته ميكنم

ترسه عزيزامو دارم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
چی کجاخوندی

وبلاگ سيد عباس صولتي خوندم

خدا كنه راست نباشه دارم ديووونه ميشم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2714
من خيلييييي ترسوام دسته خودم نيست الانم دارم سكته ميكنم ترسه عزيزامو دارم

منم خواهرم کنکوریه ماشاءالله خیلی هم درسخونه بیچاره ازدیشب تپش قلبش رفته بالامیگه فردانمیرم مدرسه خیلی غصشودارم دارم دق میکنم

نترس فک نکنم زلزله پیش بینی بشه نه حقیقت نداره

واي خدا كنه اين خانومه كه تاپيك زده بود ميگفت همه پيش بينياش درست در اومده

واي ترسه عزيزامو دارم فقط واي خداااا

من خيلييييي ترسوام دسته خودم نيست الانم دارم سكته ميكنم ترسه عزيزامو دارم

عزیزم خدا به دلت آرامش بده آیت الکرسی بخون براشون بسپار بخدا

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
منم خواهرم کنکوریه ماشاءالله خیلی هم درسخونه بیچاره ازدیشب تپش قلبش رفته بالامیگه فردانمیرم مدرسه خی ...

واي دركت ميكنم داداشه منم كوچيكه خيلي ترسشو دارم

واي خدا كنه اين خانومه كه تاپيك زده بود ميگفت همه پيش بينياش درست در اومده واي ترسه عزيزامو دارم فق ...

نه من ازتوترسوترم ولی اینوباورندارم ینی چی همه پیشبیناش مگه لرزه نگاره؟

عزیزم خدا به دلت آرامش بده آیت الکرسی بخون براشون بسپار بخدا

باورت ميشه از ترس تپش قلب دارم زودتر صبح شه فقط

از شب ميترسم ديگه همه اتفاقايه بد شب ميفتن

2706