1600
1605

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546
8

چرا به خدا پناه نمیبرید .بشینید چند بار سوره زلزال رو بخونید اگه میتونید پاشید نماز شب بخونید دعا کنید از خدا بخوایید مراقبتون باشه از امام زمان کمک بخوایید .صدقه کنار بگذارید یاده خدا آرامش دلهاس

تو يه تاپيك بودم از يكي ميگفت كه پيش بينياش دقيقه ميگفت تو وبلاگه طرف هست

رفتم وبلاگشو خوندم الان دارم سكته ميكنم

از ماهه پيش واسه دوشنبه ٨/٢٠ همش داره هشدار ميده

نوشته بود بين هفتو خورده اي تا ٨ مياد

اما جاشو نگفته بود زده بود يجايي از جهان

زده بود بارون بيان زلزله نمياد

رفتم ابو هوا شناسيو خوندم اين هفته اصلا بارون نمياد واسه تهران

دارم سكته ميكنم تپش قلب گرفتم از ترس قلبم تير ميكشه

🎀تاپيك بامدادخمار🎀💙💙گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦.400)وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽 چالش لاغري تا عيد🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👟👗🥙🥦🥒🤸🏻‍♀️🧘‍♀️🎭⏳🎀🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️
1601
تو يه تاپيك بودم از يكي ميگفت كه پيش بينياش دقيقه ميگفت تو وبلاگه طرف هست رفتم وبلاگشو خوندم الان د ...

ای بابا چرا انقدر خودتونو درگیر پیش بینی واینا میکنید نوستروداموس هم بهترین پیشبینیهارو میکرد دست آخر با پیش بینی پایان دنیا گند زد به دنیای پیش بینی مگه از پیش خدا اومدن که تاریخ وساعت هم میزنن حتی پیشرفته ترین کشورا هم یکدقیقه قبل بیشتر نمیتونن پیش بینی کنن

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
ای بابا چرا انقدر خودتونو درگیر پیش بینی واینا میکنید نوستروداموس هم بهترین پیشبینیهارو میکرد دست آخ ...

نگفتی کجاخوندی شایددوباره تبریزبیادازصدای سگازلزله روتشخیص میدم بدجورصداشون میادومیترسن قبل زلزله

1578