2703
2553

دوستان نی نی سایتی سلام نمی‌دونم با کی دردودل کنم و از کی کمک بگیرم بغض گلومو گرفته حتی نمیتونم بخاطر شوهرم گریه کنم ؛ امروز که با اصرار شوهرم رفته بودیم خونه پدر شوهرم؛از در که وارد شدیم که با روی گشاده به پدرشوه م دست دادیم و سلام دادیم دیدم پدرشوهرم اخم کرده و جواب سلاممون رو نداد بعد نشستیم همش به شوخی شوهرم پرسید چرا ناراحتی که جواب نداد تا اینکه من پرسیدم آقاجون چرا بی حالی؟چیزی شده؟ که با اخم و ناراحتی برگشت جواب منو اینطور داد که چیکارکنم الان برات؟پاشم برات برقصم؟ منو بدجوری جلوی شوهرم ضایعم کرد من ناراحت شدم و سرمو انداختم پایین؛بعدش مادرشوهر از حیاط اومد نشست به شوهرم گفت شام داریم داغ کنم بخوری؟شوهرم جواب داد نه خونه غذا داریم میریم خونه میخوریم؛بعد یه کم حرف زدن بعد وسط حرفش مادرشوهرم تو نباید شبیه خانواده زنت باشی تو از خانواده مایی باید شبیه ما باشی نه خانواده زنت؛حتی زنت هم عروس ما شده باید شبیه ما بشه نه خانوادش! (منظورش اخلاق و رفتاره) ببینید اینارو ترکی گفت ولی خیلی بد گفت مستقیم به خانواده من توهین کرد ولی من هیچی نگفتم بعد شوهرم دید که من ناراحت شدم جواب مادرشو داد که تو به خانواده خانم من چیکار داری؟چرا اینجوری در موردشون حرف میزنی و ازین حرفا؛خیلی سر مادرش قاطی کرد بعد به پدرشوهرم گفت پنج دقیقه اومدیم خونتون ببینیمتون این از مامان که اینجوری حرف میزنم اینم از تو که از در وارد میشیم نه جواب سلام میدی و نه تحویل میگیری و اخم کردی یه جا نشستی!پدرشوهرم سرش داد زد گفت چیکار کنم پاشم برات برقصم؟ ده روزه  نیومدی به پدرت یه سر بزنی ببینی مردم یا زنده ام بعد اینجوری حرف میزنی؛شوهرمم جوابشو داد که من الان ده روزه صبح ساعت ۶ ،میرم ۱۲ شب میام وقت نکردم خب...خلاصه یه بحث کوچولو کردن و ماهم یه کم نشستیم بدون هیچ حرفی بعد داشتیم اومدیم خونه؛شوهرم خیلی ناراحت بود؛منم چیزی از ناراحتیم و بغضی که گلومو داشت فشار میداد نگفتم؛ولی از تو دارم دق میکنم که اینا چرا این برخورد رو کردن؛همش خواستم سر این موضوع با شوهرم بحث کنم ولی هیچی نگفتم نمی‌دونم کار درستی کردم که در موردش با شوهرم حرف نزدم یا نه؛نمیدونم حالا چیکارکنم که اینا حالیشون بشه چه رفتار بدی با من داشتن...اعصابم خیلی خورده شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟؟ 

عزیزم الان وقتش نیست شوهرتم که پشتت بود اونم عصبانیه بهتره هیچی فعلا نگی برایش یه چیزی بیار بخوره هر وقت آروم شد بگو

یه روزی برای اینکه جا نزدی از خودت تشکر میکنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی خوب کردی با شوهرت بحث نکردی چون اون پشتت درومد.نشون بده بهش قدر شناسی

احتمالا پدر و مادرش هم دلگیرن نشستن حرف زدن یا یکی سوسه اومده.بهر حال سنی ازشون گذشته.حق میدم بهت و هرار مرحبا که دهن به دهن مادر شوهرت نذاشتی.

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2714

کار خوبی کردی بحث نکردی

شوهرت ک مقصر نیست

پدرشوهرتم یه جمله یاد گرفته دلش خواسته هی تکرار کنه😒

الان تو ب شوهرت ارامش بده ک هم جذبت بشه هم متوجه تفاوت رفتار تو با اونا بشه

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!

عزيزم شوهرت جوابشون رو داده باز ميخواي چه بحثي بكني؟ بنده خدا شوهرت خودش بيشتر ناراحته. از موقعيت استفاده كن شوهرتو بكش سمت خودت. بعدم پدر شوهر مادرشوهرت خيلي ناپخته رفتار كردن. خودشون رو بي احترام كردن نه شما رو.

مهم شوهرته که هواتو داره خیلی مردا هستن که ناراحتی خانومشون براشون مهم نیس برای پدرشوهرتم ناراحت نباش خب اونم باباس دلش میخاد که احوالشو بپرسین به شوهرت بگو براش زنگ بزنه وقتی خیلی کار داره به مادرشوهرت خیلی راحت بگو از دستت دلخور شدم اینجوری گفتی یا همون دیقه جواب بده بگو ینی چی این حرفت بهتره شوهرت آروم تر شد به روش بیاری بگی چرا اینجوری شد؟؟؟

میشه برای سلامتی امام زمان و خواهرم که مریضه ۲ تا صلوات بفرستی  
2706