2703
2553
عنوان

عروس خلو چلمون و البته بی جنبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 66 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چ اذیتی؟چ حرفایی میزنید نظرشونو گفتن مامانم گفت قشنگه مبارکه فقط ی سایر بزرگتر انگار بهتر میشد&nb ...

شما که تو مغز اون نیستید که منم نیستم فقط حدس زدم و ممکنه فکرایی بکنه که حتی شما بهشم فکر نمیکنی ادمیزاده  وگرنه واسه گفتن یه سایز بزرگتر گرفتن کسی همچین رفتاری نداره 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2456
مگه وقیح تاپیک زده 

نه چند روز پبش یه کاربر لینکشو گذاشت

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
شما که تو مغز اون نیستید که منم نیستم فقط حدس زدم و ممکنه فکرایی بکنه که حتی شما بهشم فکر نمیکنی ادم ...

خیلی ادم باید بی جنبه باشه بخاطر همچین حرفی فکرای  دیگه بکنه 

ای بی شرف روانی.لینکشو نداری 

نه والا منم چند روز پیش از توی یه تاپیک رفتم دیدم عکس خودتم گذاشتی تا حالا؟؟اخه اخساس میکنم دو تا عکس به اسم کاربری شما داشت

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
2714
لباس میخره همش کوچیکه استیناش دومتر پریده بالا  من نمیدونم چی فکر میکنه  

اها دقیقا علت عصبی شدنش پیدا شد

یه جور بهش القا شده که واقعا بلد نیست لباس بخره  و به قول خودت همش کوچیکه وقتی میگی همش یعنی قبلنم شده برا همین شاکی شده 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

من مادرشوهرم همیشه میگه بچه تو رشده همیشه سایز بزرگ بگیرین که دلتون نسوزه.منم همیشه گوش کردم حرف حساب میگه ناراحتی نداره که

مهربان باش شاید فردایی نباشد....... 
خاله منم همیشه لباس میگیره کوچیکه مثلا ۲،۳ ماه دیگه اندازه نمیشه چه قدر مامانم دعواش میکنه

خیلی زشته انگار اون لباس سالها تن بچه هست  انگار ن انگار ک نو خیلی زشته 

2706