1464
1459
عنوان

عروس خلو چلمون و البته بی جنبه

922 بازدید | 66 پست

برا دخترش لباس خریده بود اومدن خونمون تن بچش کرد ک نظر بدیم لباسی ک خریده بود خب کوچیکش بود  انگار لباسه اب رفته بود مامانم گفت ی سایز بزرگتر میگرفتی بهتر نبود ؟بابامم گفت اره کوچیکه ی سایر بزرگتر بهتر بود برگشت ب داداشم گفت یا اینو فردا عوض میکنی یا میندازمش سطل اشغال   خب جنبه نظر نداری چرا  نظر میخای لعنتی  ههههه

اره دیگه پول یه سایز بزرگترو باید داداشت بده دیگه 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ🤲🏻                               کاربر قدیمی هستم با کاربری جدید.

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
واااا

وقیح عکس شوهرتو گذاشته تو البومش

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
1444
شاید یه جور گفتید فکر کرده دارید اذیتش میکنید بالاخره اون وسط غریبه دیگه خودشو تنها میبینه 

وا چ اذیتی؟چ حرفایی میزنید نظرشونو گفتن مامانم گفت قشنگه مبارکه فقط ی سایر بزرگتر انگار بهتر میشد 

[QUOTE=111604461]وقیح عکس شوهرتو گذاشته تو نه بابا 😱😱😱

اره خودشم نوشته عکس شوهر

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
1476

ای خواهر شوهر بد جنس😁😡تاپیک میزنی

عروس ها این همون خواهرشوهره ها 😁😁😁😁

من مرد هستم، من یک انسان هستم من خویشاوند هر انسانی هستم که خنجری در آستین پنهان نمی کند، نه ابرو در هم میکشد، نه لبخندش ترفند تجاوز به حق نان و سایه بان دیگران است…نه ایرانی را به غیر ایرانی ترجیح میدهم، نه ایرانی را به ایرانی.من یک لر بلوچ کرد فارسم، یک فارس زبان ترک، یک آفریقایی اروپایی استرالیایی آمریکایی آسیاییم، یک سیاه پوست زردپوست سرخ پوست سفیدم که نه تنها با خودم و دیگران کمترین مشکلی ندارم بلکه بدون حضور دیگران وحشت مرگ را زیر پوستم احساس میکنم.من انسانی هستم میان انسان های دیگر بر سیاره مقدس زمین که بدون حضور دیگران معنایی ندارم…
وا چ اذیتی؟چ حرفایی میزنید نظرشونو گفتن مامانم گفت قشنگه مبارکه فقط ی سایر بزرگتر انگار بهتر میشد&nb ...

شما که تو مغز اون نیستید که منم نیستم فقط حدس زدم و ممکنه فکرایی بکنه که حتی شما بهشم فکر نمیکنی ادمیزاده  وگرنه واسه گفتن یه سایز بزرگتر گرفتن کسی همچین رفتاری نداره 

مگه وقیح تاپیک زده 

نه چند روز پبش یه کاربر لینکشو گذاشت

1331