2737
2734
عنوان

خانوما شاغل بودن خوبه؟یا خانه داری لطفا نظرتونوبگید😘

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 79 پست
من یه مدت شاغل بودم شاغل بودن خوبه ولی باید تحمل اداواطوارای ادمای اطرافتو داشته باشی واسه منی که ...

تواون مدت کوتاه که اتفاقی نیافتاد یعنی تومحیط آرایشگاهم امکانش هست مشکلی پیش بیاد چون روحیه خیلی ضعیف وحساسی دارم نرم بدتر شه اوضاعم😥

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاغل بودن تو ایران برای زن هیچ فایده ای نداره.هرچی دربیاری باید بدی شوهرت یا خرج زندگی کنی

بستگي به خودمون داره. من يه عمري شاغل بودم و عمده درامدم رو پس انداز ميكردم الان هم با پول خودم آپارتمان خريدم

خداوندا مرا به حال خود رها مكن

شاعل بودن مزایای زیادی داره ولی خب معایبی هم داره البته تو ایران اینجوریه

مثلا اینکه انگار زن دوجا شاغله چون کار خونه هم هست اگر بچه هم باشه که دیگه واویلا

فرسوده میشه زود چون کسی تو کار خونه و بچه کمکش نمی‌کنه وقت و درآمد و امکاناتش هم اونقدری نیس که مرتب به خودش برسه و تفریح داشته باشه همه انتظار دارن از سرکار مستقیم بیاد خونه و مشغول کارای خونه و بچه بشه 

از نظر محیط کارم که اکثرا برای خانوما سخته چه به صورت کلی به خاطر پوشش و اینا چه بعضی رفتارا و مشکلات 

من با وجود اینا خانه داری رو ترجیح دادم

2728
تواون مدت کوتاه که اتفاقی نیافتاد یعنی تومحیط آرایشگاهم امکانش هست مشکلی پیش بیاد چون روحیه خیلی ضعی ...

اگه روحیه حساسی داری سخت میتونی تو کارت پایدار باشی

چون چندنفر اطرافم هستن ارایشگاه زدن چون نتونستن با اداواطوارای مشتریا کنار بیان کلا ترجیح دادن ارایگشاهشونو ببندن

اول شوهرت راضی کن بعدا

میگه راضیم ولی خسته میشی واینا الان اینو میگه ولی هراتفاق کوچیکی بیوفته میگه ببین میگم بشین خونه حواست به بچه هات باشه درکل میخوام بدونم ارزش شنیدن غر زدنای بعدشوداره؟

بستگي به خودمون داره. من يه عمري شاغل بودم و عمده درامدم رو پس انداز ميكردم الان هم با پول خودم آپار ...

اکثرا همینجوری اند .واقعا ادم شاغل هم باشه باز عذاب وجدان نمیذاره مثلا ادم ببینه شوهرش تا خرخره تو قرضه بعد زنه حقوقش واسه خودشه و کمک نمیده .من به شخصه روحیه اش رو ندارم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

[QUOTE=111604761]اگه روحیه حساسی داری سخت میتونی تو کارت پایدار باشی چون چندنفر اطرافم هستن ارایشگاه 

منم به خاطراینکه میدونم نمیتونم یه سالن ومدیریت کنم میگم همون شاخه شینیونو ادامه بدم درصدی کارکنم؟بهتره نه؟

ادامه بده .. نزار هیچ چیز مانعت باشه تو هم علایقی داری همه چی ک شوهر بچه نیس 

ولی خب خواهری نمیتونم به خاطر دلم همه چیوخراب کنم توانشو ندارم وای یاد بچه هام میوفتم گریم میگیره ازالان

خانه داری بگرد و بچرخ و خوش بگذرون الکی خودتو پیر نکن

آخه کلا با خانواده همسرکات کرده همسرم مامانم اینام که طبقه بالان و بیرونم زیاد نمیرم درکل توخونم😧

شاغل بودن تو ایران برای زن هیچ فایده ای نداره.هرچی دربیاری باید بدی شوهرت یا خرج زندگی کنی

خب زندگی مشترک الان شوهرامونم برای ما کارنمیکنن مگه🤔

2706