1472
1411

سلام خانوما دوسال پیش مدرک آرایش وپیرایشموگرفتم وفوق العاده به رشته شینیون علاقه داشتم وخودم چندتا مدل یادگرفتم والکی الکی دوسه تا سالن کارکردم چندبار درآمدش خوبه ازاونجا که شوهرم عادت نداره ودوست نداره بیرون باشم یه جوردلواپسی داره😑دوتا دخترم دارم خونه بیخیالش شدم الان دوباره میگم باوجودگیردادنای شوهرم ادامه بدم به نظرتون ارزش داره؟

فقط شاغل بودن!خانه داری تهش هیچی نیس یه زن باید مستقل باشه از لحاظ مالی

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

من یه مدت شاغل بودم

شاغل بودن خوبه ولی باید تحمل اداواطوارای ادمای اطرافتو داشته باشی

واسه منی که کلا حساسم ترجیح دادم خونه باشم نمیتونم با هررفتاری کنار بیام

ولی درکل شاغل بودن خوبیا و بدیها رو باهم داره

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ🤲🏻                               کاربر قدیمی هستم با کاربری جدید.
1475
من اگر جای شما بودم زندگیمو اقوت همسرمو بخاطر کار بیرون منزل تلخ نمیکردم

ولی من قطعا جای ایشون بودم تلخ میکردم😁

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.
1334

کار کن 

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
1474
من یه مدت شاغل بودم شاغل بودن خوبه ولی باید تحمل اداواطوارای ادمای اطرافتو داشته باشی واسه منی که ...

تواون مدت کوتاه که اتفاقی نیافتاد یعنی تومحیط آرایشگاهم امکانش هست مشکلی پیش بیاد چون روحیه خیلی ضعیف وحساسی دارم نرم بدتر شه اوضاعم😥

شاغل بودن تو ایران برای زن هیچ فایده ای نداره.هرچی دربیاری باید بدی شوهرت یا خرج زندگی کنی

بستگي به خودمون داره. من يه عمري شاغل بودم و عمده درامدم رو پس انداز ميكردم الان هم با پول خودم آپارتمان خريدم

مادرم و فرزندانم تمام زندگي منن ♥️

شاعل بودن مزایای زیادی داره ولی خب معایبی هم داره البته تو ایران اینجوریه

مثلا اینکه انگار زن دوجا شاغله چون کار خونه هم هست اگر بچه هم باشه که دیگه واویلا

فرسوده میشه زود چون کسی تو کار خونه و بچه کمکش نمی‌کنه وقت و درآمد و امکاناتش هم اونقدری نیس که مرتب به خودش برسه و تفریح داشته باشه همه انتظار دارن از سرکار مستقیم بیاد خونه و مشغول کارای خونه و بچه بشه 

از نظر محیط کارم که اکثرا برای خانوما سخته چه به صورت کلی به خاطر پوشش و اینا چه بعضی رفتارا و مشکلات 

من با وجود اینا خانه داری رو ترجیح دادم

1331