2726

خانومای باردار اصلا به ضربان قلب توجه نکنید و ویارها ...اینجا من دیدم خیلیا که میان میگن حدس بزنید نی نیم چیه بعد میپرسن ضربان قلب نی نی چند بود بگو بگیم جنسیتو ......من تو این چند وقت که باردارهای اطرافم زیاد شده و خودمم باردارم فهمبدم همش الکیه.....من خودم باردارم رفتم سونو ضربان قلب ۱۷۱ و گفت پسر هست نی نی....خواهر شوهرمم بارداره اونم ۱۷۴ برای اونم پسره ...اونوقت دختر خالم ضربان ۱۴۹ دختره.. اینجا میگن اگه ضربان بالاباشه دختره پایین باشه پسره ...من به دکتر سونو گفتم تعجب کرد گفتم چه ربطی داره

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس نتیجه میگیریم بالا باشه پسره پایین باشه دختره 😂

نه اصلا دکتر گفت هیچ ربطی به ضربان قلب نداره ...من دوستمم بارداره بچش دختره ضربانش بالا هست..

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

علایم چی من دکتر بهم گفته پسره ولی اصلا علایم مسر ندارم مثلا همش خسته و بی حالم تنبلم سر سینع هام سیاه شده سینه چپم بزرگتره که میگن علایم دختره میگم شاید سونو ان تی اشتباه کرده

منم مثل شما بودم پسر ان تی بگه پسر دیگه پسر 

واقعا اخه من دو تا دختر دارم این و گفتم پسر برای خودم مهم نیست ولی اگه اشتباه باشه اطرافیانم فکر میکنن عقده پسر داشتم  همشم بهم میگن علایمت به دختر میخوزه پسر کم خواب و زرنگ میشی سینع رنگش روشنه و سینه راست بزرگ میشه