2733
2734
عنوان

فرهنگ آپارتمان نشینی

| مشاهده متن کامل بحث + 1850 بازدید | 76 پست
خونه ما صدا میره این از همه بدتر کامل و واضح میفهمیم خونه ی همدیگه چه خبره 

😯درکت میکنم

یه مدت تی ویمون خراب بود سریال حضرت یوسف نشون میداد همسایمون نگاه میکرد من با صدای سریال پیش میرفتم😂

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوف یه همسایه داریم در و باز میکنه پسراش پایین صداشون میزنه😐بلند بلند انگاری خونه ویلاییه چون طبقه ...

😳 ما هم یه همسایه داریم درو وقتی باز میکنه جای بستنش خوردش میکنه😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2731

دیشب ساعت یک یکی از همسایه ها زنگ زده به تلفنمون آخه مدیر ساختمون هستیم ک چی طبقه بالایمون داره سرو صدا می‌کنه خب لعنتی اگه اعتراض داری تو بیداری اونم بیداره برو دمه در خونش چرا زنگ میزنی مارو بیدار میکنی اینم یه جور مزاحمته دیگه.یا این بچه هاشون آسانسور شده وسیله بازی براشون مدام هم زنگه هشدار رو میزنن یکی گیر کنه زنگ بزنه هیچ کس باورش نمیشه آنقدر این بچه ها زنگو زدن. و اینکه نمی‌دونم چرا دو متر فاصله میگیرن با در بعد درو با ضربه محکم میبندن درو ک میبندن ساختمون میلرزه. خدایا خسته شدیم به خدا.یا وسیله زیاد دارن خونشون میزارن تو راه پله😵😵😵😵😵

فکر کنم خروسه😂😂😂😂😂

😂😂👌

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
خونه ما صدا میره این از همه بدتر کامل و واضح میفهمیم خونه ی همدیگه چه خبره 

واییییی الکی نگو یعنی حرف میزنید اونا میفهمن!😟

😯درکت میکنم یه مدت تی ویمون خراب بود سریال حضرت یوسف نشون میداد همسایمون نگاه میکرد من با صدای سری ...

وای دقیقا ما از وسط سریال یوسف دخترم خیلی گریه کرد مجبور شدیم بخوابیم من از تی وی همسایه میفهمیدم الان کجای فیلمه 

2738

یه پیرزن فضولم دارم بغل دستم هر سری سلام و احوالپرسی میکردم اقا تا شوهرم در میزد این زودتر جلو در بود نمیدونم میخاس بفهمه شوهرمه من چطوری برخورد میکنم یا کس دیگه اس میاد مثلا مرد غریبه

دیگه سلام نمیکنم بهش تا بفهمه کلانتر بودن خوب نیست

یا چن تا جا پارک خالی هست یکیشون استاد دانشگاس دوست پدرشوهرمم هست ازش اجازه گرفتیم ماشین و بزنیم ...

وا چه آدمی بوده طرف یعنی دوست پدر شوهرتم بود وااااااا😒چقد خسیس

😳 ما هم یه همسایه داریم درو وقتی باز میکنه جای بستنش خوردش میکنه😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂

بلانسبت گاوووووو

بعضیا کلا زیر خط فقر فرهنگین

😯درکت میکنم یه مدت تی ویمون خراب بود سریال حضرت یوسف نشون میداد همسایمون نگاه میکرد من با صدای سری ...

الهی بمیررررم. منم درکت میکنم ما هم تلویزیونمون الکی سوخت ۱۵ تومن بعد عید پیاده شدیم یکی دیگه خریدیم

2706