1472
1411
عنوان

فرهنگ آپارتمان نشینی

536 بازدید | 76 پست

آپارتمان نشینا بیاید و از اتفاقات و صداها و رفتارای همسایه هاتون بگید چه بامزه چه تلخ چه اعصاب خورد کن🤗

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

اول خودم

خنده دار:یه خانومی تو مجتمع هست هر دفعه تو آسانسور گیر میکنه باید برن نجاتش بدن

اعصاب خورد کن هم صدای دویدن بچه ها یا تند تند راه رفتن بزرگ تراست

یا طرف مهمان میاد خونشو ۶۰ نفر آدم دور هم دارن حرف میزنن بعد تمام پنجره ها خونه رو باز گذاشتن😡

در این حد بگمت ک امروز ساعت۸تو راه پله خونه ما مدیر ساختمون بلند بلند قران میخوند😐🐀هنوباورم نمیشه

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
در این حد بگمت ک امروز ساعت۸تو راه پله خونه ما مدیر ساختمون بلند بلند قران میخوند😐🐀هنوباورم نمیشه

فازش چی بود آخه؟😳

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

و اینکه من ی بار خیلی وسیله دستم بود روسریم تو پارکینگ افتاد کسیم نبود

زن مدیر ساختمون اومد دم خونمون که رعایت کن همسرم عمش پا دوربین مداربستس توهم بی روسری بودی🐀😆

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
1436

فقط صدای جیغ  بچه ی طبقه پایین عصبیم میکنه

نمیدونم چرا ۸ صبح بیدار میشه و کل ساختمون بیدار میکنه

البته کوچیکه و همه درک میکنن دیگه به بچه دوساله هر چقدرم تذکر بدی که نمیفهمه

گاهی باید گذاشت و گذشت😔

اوف یه همسایه داریم در و باز میکنه پسراش پایین صداشون میزنه😐بلند بلند انگاری خونه ویلاییه چون طبقه اولیم فکر میکنه نباید بره پایین صداشون کنه😡

هر زن دو چهره دارد.یکی برا جهان و دیگری برای خلوت خویش♡
فازش چی بود آخه؟😳

تو بگو 😆

1444
و اینکه من ی بار خیلی وسیله دستم بود روسریم تو پارکینگ افتاد کسیم نبود زن مدیر ساختمون اومد دم خونم ...

اینا کی ان دیگه؟ خدا صبرت بده منکرات تمامن😳

فقط صدای جیغ  بچه ی طبقه پایین عصبیم میکنه نمیدونم چرا ۸ صبح بیدار میشه و کل ساختمون بیدار میک ...

احیانا دختر من نیست بخدا می خوام آب بشم وقتی سر صبح الکی جیغ میزنه آخه همسایه های ما هم آدم بزرگن و تا لنگ ظهر خواب 

فقط صدای جیغ  بچه ی طبقه پایین عصبیم میکنه نمیدونم چرا ۸ صبح بیدار میشه و کل ساختمون بیدار میک ...

فکر کنم خروسه😂😂😂😂😂

یا چن تا جا پارک خالی هست

یکیشون استاد دانشگاس

دوست پدرشوهرمم هست

ازش اجازه گرفتیم ماشین و بزنیم ت جاپارکش گفت نه فرداش میله و چیز زد قفل کرد ک پارک نکنیم خودشم دانمارکه ی ساله😐🐀

الانم پر جا پارک خالیه نمیدن بهمون

احیانا دختر من نیست بخدا می خوام آب بشم وقتی سر صبح الکی جیغ میزنه آخه همسایه های ما هم آدم بزرگن و ...

نه پسره

اکثرا درک میکنن خجالت نداره عزیز من بچه ست دیگه

گاهی باید گذاشت و گذشت😔
1474
اینا کی ان دیگه؟ خدا صبرت بده منکرات تمامن😳

😆😆😆😆اره

خونه ما صدا میره این از همه بدتر کامل و واضح میفهمیم خونه ی همدیگه چه خبره 

😯درکت میکنم

یه مدت تی ویمون خراب بود سریال حضرت یوسف نشون میداد همسایمون نگاه میکرد من با صدای سریال پیش میرفتم😂

هر زن دو چهره دارد.یکی برا جهان و دیگری برای خلوت خویش♡

همسایه طبقه پایینی اومد بم گفت فلانی شبا صدا تختتون میاد

حالا ما کلا رو زمین میخوابیم😐

اوف یه همسایه داریم در و باز میکنه پسراش پایین صداشون میزنه😐بلند بلند انگاری خونه ویلاییه چون طبقه ...

😳 ما هم یه همسایه داریم درو وقتی باز میکنه جای بستنش خوردش میکنه😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂

دیشب ساعت یک یکی از همسایه ها زنگ زده به تلفنمون آخه مدیر ساختمون هستیم ک چی طبقه بالایمون داره سرو صدا می‌کنه خب لعنتی اگه اعتراض داری تو بیداری اونم بیداره برو دمه در خونش چرا زنگ میزنی مارو بیدار میکنی اینم یه جور مزاحمته دیگه.یا این بچه هاشون آسانسور شده وسیله بازی براشون مدام هم زنگه هشدار رو میزنن یکی گیر کنه زنگ بزنه هیچ کس باورش نمیشه آنقدر این بچه ها زنگو زدن. و اینکه نمی‌دونم چرا دو متر فاصله میگیرن با در بعد درو با ضربه محکم میبندن درو ک میبندن ساختمون میلرزه. خدایا خسته شدیم به خدا.یا وسیله زیاد دارن خونشون میزارن تو راه پله😵😵😵😵😵

1450