1822
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

یاد آهنگ ملانی افتادم

تاحالا اینطوری شده🎵

که عشقت باشم و حسش نکنی

۹۹/۹/۹ انشالله اینشکلی👈🤰شدم😄پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...آهای گو*زویی که شیرآب و تاآخر باز میکنی و به درو دیوار میپاشی تا کسی صدای گو*زتو نشنوه آب هست ولی کم است  درمصرف آب صرفه جویی کنید.خو گوزویی باش صداش بلنده باشه خودتو درمان کن آب و چراااا هدررر میدیییییی😒😒😒😒😒.ببخشید لحنم بد بود ولی پیامم اخلاقی بود 🖤فروردینی ام خوشگل و مغرور...😁

نهههه اما فکر کنم عروسمون منو اینجا پیدا کرده😂 اون روز که داشتم اینجا پست میزاشتم داشت نگاه میکرد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !