2726
عنوان

حس بدی دارم مثل عذاب وجدان یا خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1909 بازدید | 104 پست
مگه شما اون مردو میشناسی ک انقد قاطع راجبش نظر میدی؟؟؟؟؟ شاید اون مرد هزاربرابر از شما ادم بهتری باش ...

قضاوت کدومه ...معلومه کارش اشتباهه تومقلدکی هستی زنگ بزن دفترش ازش بپرس حتماتوقع داری بگه هیچ اشکالی نداره  ..کاراون اقااشتباه بوده ...حالاشماطرزفکرت شبیه من نیست قرارنیست توهین کنی...بعدم غیبت نیست ماکه اون طرفونمیشناسیم بهتره یکم تحقیق کنی بعدشروع کنی به توهین کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای اینجا چقد ادم متدین و خدا پرست هست که به محرمو نامحرمی اهمیت میدن و عاری از هر گناه خستن.ولی نمی ...

من نگفتم من اصلاگناه نکردم..بعدشم فقط نطرموگفتم کاراون اقااشتباه بوده 

قضاوت کدومه ...معلومه کارش اشتباهه تومقلدکی هستی زنگ بزن دفترش ازش بپرس حتماتوقع داری بگه هیچ اشکالی ...

نه توقع ندارم بگه کارش درست بوده ولی اینکه بگم اون تو فکرش چیگذشته و منظورش چی بوده و درست و غلطواقعی رو نه من میدونم نه شما و نه هیچ مقلدی فقط خداست ک از درون ادما خبر داره . شاعر میگه ما برون راننگریم و قال را ما درون را بنگریم و حال را... یه همچین چیزی 

2728
نه توقع ندارم بگه کارش درست بوده ولی اینکه بگم اون تو فکرش چیگذشته و منظورش چی بوده و درست و غلطواقع ...

منم نگفتم اون به این خانوم نطرداره  گفتم کارش اشتباهه بزنی روپشت یه زن نامحرم یارژشوپاک کنه ازنظردین قطعا حرامه...

منم نگفتم اون به این خانوم نطرداره  گفتم کارش اشتباهه بزنی روپشت یه زن نامحرم یارژشوپاک کنه ازن ...

منم نگفتم کارش درست بوده به این خانوم گفتم حس خیانت نگیر خیانت خیلی چیز وحشتناکیه به هرچیزی نسبتش ندین ک براتون عادیشه . 

منم نگفتم کارش درست بوده به این خانوم گفتم حس خیانت نگیر خیانت خیلی چیز وحشتناکیه به هرچیزی نسبتش ند ...

منم نگفتم این خانوم خیانت کرده گفتم حس عذاب وجدانش به خاطراینکه حیاداره....توکدوم تاپیکم من گفتم این خانوم خیانت کرده؟

من نگفتم من اصلاگناه نکردم..بعدشم فقط نطرموگفتم کاراون اقااشتباه بوده 

منم اصلا پست شما رو نخونده بودم.همین که از اول شروع کردن به فحاشی و تهمت گفتم.من اصلا کاری به مرجع ندارم از عقلم استفاده میکنم و سعی میکنم انسان باشم.همه ما روزانه کلی اشتباه میکنیم تو برخورد با بچه عادی ترینشه ولی این دلیل نمیشه در مقابل هر اشتباهی یکی بیاد ما رو سرزنش کنه یا فحاشی چرا وقتی قضیه مذهبی میشه یه سری ادمهای به ظاهر مومن سریع جبهه گیری وتندروی میکنن .حرف من اینه.در ضمن شایدکاد اون دکتر که شما میگی اشتباه یه دونه باشه اما ثواب و خدمتش به مردم روزی ۱۰۰۰ تا خدا داند.عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیح و سجاده و دلق نیست

منم اصلا پست شما رو نخونده بودم.همین که از اول شروع کردن به فحاشی و تهمت گفتم.من اصلا کاری به مرجع ن ...

منم درموردکاراشتباهش نظردادم درموردثواب وخدماتش نطرندادم بعدم نه فحاشی کردم نه تهمت ...گفتم کاراون اقااشتباه بوده 

منم درموردکاراشتباهش نظردادم درموردثواب وخدماتش نطرندادم بعدم نه فحاشی کردم نه تهمت ...گفتم کاراون ا ...

گفتم من کلی گفتم شما اول ریپلای کردی عزیزم نه من.جای بحثی نیست .هر کسی یه نظری داره و تا این نظر مودبانه و به جا باشه محترمه.نظر شما هم متین.موفق باشی

میخواسته شروع کنه دیده اهلش نیستی 

نه بابا. دکتر حسابی بود با همه منشیا حتی ابدارچیو مستخدمو همه مریضا همین جور شوخی میکرد ولی من چون تنها شده بودم باهاش میترسیدم

نه بابا. دکتر حسابی بود با همه منشیا حتی ابدارچیو مستخدمو همه مریضا همین جور شوخی میکرد ولی من چون ت ...

ای جان عزیزم ازبس از بچگی مارو از جنس مقابل ترسوندن  همچین موقعیتهایی دست وپامونو گم میکنیم استرس میگیریم

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706