2703
2553
عنوان

لباس بچم😞

461 بازدید | 27 پست

خواهر شوهرم همیشه ازلباسای پسرم ایراد میگیره.البته وقتی بخوایم خونه بستگانشون بریم... این جوابشو دادم  گفتم مگه خودشون چی میپوشن. خیلی ناراحت و عصبی هستم حتی به کش موی سرم که رنگی بود مشکی داد بهم که ببندم... شوهرمم بهش میگم واسش مهم نیست. انقد تو کوک لباسای بقیس خودش کهنه میپوشه اصلا شیک پوش نیست.. نمیدونم خودمم هنگ میکنم اون لحظه چون نمیخوام بی احترامی بشه .دلم واسه بچم کبابه.. وقتی میگه این تنشه سیاش کرده. فردا میرم چند دست لباس واسش میخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه عکساشو دید؟

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
2720

همیشه با دید منفی نگا نکن به قضیه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
2714

منم هرچی میپوشوندم میگفتن اصلاااااا بهش نمیاد منم چندبارگفتم من همینو بلدم شمابرید قشنگشو بخرید ببینم منظورتون ازقشنگ چیه حرف پول که شد نظری ندادن

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
عکس چی لباس. لباس پسرونه دیگه اخه خودش دختر داره ببین دختر لباساش فرق داره ناز تره ملوس تره

جاری‌منم لباسای قشنگ نمیپوشوند

تازگیا بهتر شده باز

2706