2410
2553
عنوان

این ایده ها واسه عروسی خوبه؟

1211 بازدید | 67 پست

یکیش اینه که رو بادکنک هلیومی اسمو تاریخ عروسیمونو بنویسیم با مهمونا بدیم هوا

دومیش فیلمبرداری از پدر مادرم یجورایی حالت مصاحبه باشه حسشونو بپرسه اونام ارزوی خوشبختی کنن منم پیششون باشم دستاشونو ببوسم

سوم موقع ورودم به تالار دوستامون واسمون حالت تونل درست کنن با دستاشون ما با خنده رد شیم از وسطشون دوتا ساقدوش کوچیکم دارم اونام جلوتر از ما برن

خوبن؟

اگه ایده بهتری دارید بهم بگید

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

فقط سومی خوبه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالیه ن خوشبخت بشی عزیزم💓

ممنون میشم واسه ازدواج خوب برام صلوات بفرستین⁦❤️⁩پروردگارا، همسری مهربان و بچه‌آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریء­الذمّه ­کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ‌ام و به من نمی‌رسد مگر آن چیزی که تو منت می‌گذاری و عطا می‌کنی.
2720
2714

نه لوسن 

اون اولی رو ببین ، از این فانوسا بخر ،خودتو شوهرت بدین بره تو اسمون

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

تونلو ولش کن.دستاشون کوتاهه راحت رد نمیشین.خلوت بهتره تو ورود باساقدوش کوچیکا.به اونام سبد گل بدین بپاشن که پخش شه زیر پاتون

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2706