1600
1480

خانوما یه مانتو خیلی گرون داشتم نشستم رو جای روغنی چطوری پاکش کنم؟؟ترو خدا بگید

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

🎁

🌼🌼🌼🌼

لکه های مختلف روی لباس را با چه چیزی پاک کنیم؟!

روغن👈گچ سفید

دئودرانت👈دستمال مرطوب

قهوه👈جوش شیرین

رژلب👈الکل

چربی 👈نوشابه سفید

جوهر👈شیر

عرق بدن👈آبلیمو

شراب👈نمک

چمن👈سرکه

خون👈آب اکسیژنه

آثار لوازم آرایش👈فوم اصلاح

انواع توت👈آب 100 درجه در حال جوشیدن

🎀🎀

─═इई 🍃🌸🍃ईइ═

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم..  کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده   

زیرش کاغذ مومی ک مال داخل فر هستش بزار روشم ی پارچه نخی نازک ک رنگ نده بعد اتو بخار بزار روش و چند بار دکمه بخارشو بزن.اگه لکش بزرگ و غلیظه بده اتوشویی

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

متاسفانه پاک نمیشه

یعنی شاید بتونی کمرنگش کنی ولی پاک نه

احتمالا اتوشویی ها بتونن

همیشه که با کارای بدمون نیست که مردم آزار میدیم بعضی وقتا با کارای نکردمون اذیتشون میکنیم...
1546
متاسفانه پاک نمیشه یعنی شاید بتونی کمرنگش کنی ولی پاک نه احتمالا اتوشویی ها بتونن

واقعا؟؟؟؟اتو شویی چجوری پاک میکنه؟؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

من با پوور صابون بچه فیروز لکه روغن رو بارونی مو که با لباسشویی هم پاک نمی شد پاک کردم

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

من میدونممممممممم

بزارس تو اب خیلی گرم که به داغی بزنه. ولی جوووش نباشه. مایع و تاید بریز و یکم هم بزن که مانتو کفی شه.بزار 24 ساعت بمونه بعد چنگ بزن جای روغنو و اب بکش. 

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 
من با پوور صابون بچه فیروز لکه روغن رو بارونی مو که با لباسشویی هم پاک نمی شد پاک کردم

پوور چیه؟؟از کجا بخرم؟

1432
من میدونممممممممم بزارس تو اب خیلی گرم که به داغی بزنه. ولی جوووش نباشه. مایع و تاید بریز و یکم هم ...

مطمعنی؟؟انجام دادی؟بارونیم خراب نمیشه؟؟اخه سفیده