2703
2553
عنوان

راهنمایی میخوام راجب پسر جاری م

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 46 پست
امشب هم دختر طفل معصومم رو سپردم دست چند نفر که تا برگستم دیدن برای اولین بار داره به شدت گریه میکنه ...

پ چه ریلکسی😒😒😒

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه ولی پدرش اکثرا میزارتش پیش ما  که با مادردشوهرم زندگی میکنیم

تو یه خونه؟چرا جدا نمیشید!

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب هم دختر طفل معصومم رو سپردم دست چند نفر که تا برگستم دیدن برای اولین بار داره به شدت گریه میکنه ...

شما با اون بچه بدرفتاری کنی اخم کنی بی محلی کنی مطمئن باش به فکر تلافی میشه حس تنفر ایجاد نکن.به جاش با مهربونی جمعشون کن یه جا بازی کنید اجازه بده اونم تو بازی شرکت کنه باهاش حرف بزن از زبون دخترت خلاصه یه جورایی به صورت مثبت به خودت جذب کن اینجوری اصلا به بچه تم آسیب نمیزنه و باهاش دوست میشه

خیلی هممون بهش میگیم ولی بدتر لج میکنه و مرموز تر کارهایی میکنه      مثلا پاشو دراز م ...

میگم دیگه بدیش همینه همه میخوان نصیحتش کنن 

پرخاشگرو لجباز میشه بعدشم چند تربیتی 

حسادتش به بچه شما هم طبیعیه درکش کن 

2720
خیلی هممون بهش میگیم ولی بدتر لج میکنه و مرموز تر کارهایی میکنه      مثلا پاشو دراز م ...

عزیزم مواظب بچت باش، کمبود داره بچه هرکاری بزرگترش انجام بده اونم الگو میگیره فقط شما مواڟب بچتون باشید ک از رو حسادت بلایی خدایی نکرده سرش نیاره

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
ای وای تنهاشون نذار تا یه فکری کنین

اتفاقا یه دختر عمه داره  و کلا دو تا دختر کوچیک داریم بین نزدیکانمون        و مادرش همیشه مراقبش بود  که الان شش سالش شده

و همیشه به مادر بزرگ این پسر جاریم میگفت که این خطر ناکه و چیز های بد زیادی دیده و باید دخترن رو باهاش تنها نزارم

و خیلی آشکارا دخترش رو 1دا میزد که نره پیش اون بشینه حتی      ولی همه میفهمیدن نیتش رو

نه ولی پدرش اکثرا میزارتش پیش ما  که با مادردشوهرم زندگی میکنیم

تو یه واحد زندگی میکنید؟

گلم مواظب دخترت باش حتما ...ولی

ولی بقیه موارد رو انسان دوستانه نگاه کن مادرش به هر دلیلی رفته یا حتی خیانت کرده به بچه ربطش نده گلم و نگو رفتارش به مادرش سرزنش یه بچه گناه هست و عواقب خوبی نداره

اینکه مادرش حتی خیانت کرده ببین شوهرش چیکار کرده اون اینکارو کرده هرچند باور نکن خیلی ها به زنها انگ میبندند پس قاطعانه نگو..و طلاق هم ممکن بر هر کس اتفاق بیفته‌..

برا رضای خدا هم شده گاهی یه هدیه کوچلو بده یه کم از حس کمبود اون پسربچه جبران شه ثواب داره

اینم بدونیم که چراغ دور ور روشن باشه نورش به ماهم میرسه و محبت شما جای دوری نمیره بهرحال پسرعمو بچه شماست😊

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2714

کلا به همه بچه ها   و بقیه نوه ها حسودی میکنه و اگه کسی اونا رو دوست داشته باشه بدش میاد و میخواد یه آسیبی بهش بزنه        و باور کنید در این سن یه آدم هیز شده        دلم هم براش میسوزه و از بقیه بیشتر بهش لطف میکنم ولی خوب دیگه  این بچه از شکم همون مادره و هر چی تلاش کردیم بهتر نشد

کلا به همه بچه ها   و بقیه نوه ها حسودی میکنه و اگه کسی اونا رو دوست داشته باشه بدش میاد و میخو ...

عع چه حرفیه پسر نوح مگه پسر پیغمبر خدا نبود

نگو اینجور خدایی نکرده دختر خودت اگه تو موضع بچه طلاق بود اون هم کمبود محبت میگرفت دوس داشتی دربارش همچین حرفی بزنن

به پدرش بگیم ببرتش مشاور ما ایرانیا چرا تو هر زمینه ای خودمونو عقل کل میدونیم . این بچه مشاور میخواد

در اخر هم اون پسر یه بچس اشکش در بیاد با حرف یا رفتار شما . شما مدیونش میشی و بدجوری دل شکستی

فقط باید جوری رفتار کنی ک بچه ی شما ضعیفه و کوچولو و سپردیش ب این بچه ک مواظبش باشه .حس مسئولیت رو ب ...

عزیزم دقیقا منم به این نتیجه رسیدم و این کارو میکنم  ولی گاهی اوقات که کسی بچمو دوس داشته باشه و قربون صدقش بره     اون دوباره بدجنس میشه و با حرفاش و کاراش میخواد مثلا بچمو ضایع کنه تا اونا دوسش نداشته باشن     متاسفانه    

من و بچم خیلی مظلومیم  

تقصیر خودم هم هست که روم نمیشه به مادر شوهرم اینا قشنگ توضیح بدم و متقاعدشون کنم که این اینجوریه و پیشش زیاد قربون صدقه دخترم نرید      و یا روم نمیشه بگم که مراقب بچم باشید تا من الا بر میگردم    حس میکنم بد شون میاد این درخواست رو بکنم

عزیزم دقیقا منم به این نتیجه رسیدم و این کارو میکنم  ولی گاهی اوقات که کسی بچمو دوس داشته باشه ...

شمام قربون صدقه اون بچه برو و بگو من تورو بیشتر دوستدارم چون ی مرد کوچولو هستی و مواظب دخترم هستی بهش حس بزرگی و قوی بودن بده.برا خانواده شوهرتم اجازه بده شوهرت توصیح بده

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
جوری باهاش رفتار نکن که نبوده مادرشو حس کنه  دلش نشکنه

به خدا به خاطرش اینقدر به دختر خودم ظلم کردم که نگو        مثلا پیش اون ، قربون صدقش نمیرم      یا مثلا نمیگم بیا پیش مامان         اصلا از کلمه مامان استفاده نمیکنم     و به اندازه دخترم به اون هم محبت میکنم       ولی دو سه روزیه که قید همه چی رو زدم و تک وتوک قربون صدقش میرم و...  

آخه دخترم گناه اون چیه

به خدا به خاطرش اینقدر به دختر خودم ظلم کردم که نگو        مثلا پیش اون ، قربون ...

حالا تو خلوت کلی قربون صدقه دخترت برو سیرابش کن جلو اون بچه نکن به نظرم 

به پسره بگو مثلا علی جان میشه وقتایی که من حواسم نیست مواظب مثلا زهرا باشی اون مثل خواهرته 

تو داداش بزرگشی باید مواظبش باشی ، تو قوی هستی ولی اون خیلی کوچیکو ظریفه 

ولی همیشه مواظب باش ، مطمئن باش رفتارش فرق میکنه 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
2706