2410
2553
عنوان

راهنمایی میخوام راجب پسر جاری م

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 46 پست

فقط باید جوری رفتار کنی ک بچه ی شما ضعیفه و کوچولو و سپردیش ب این بچه ک مواظبش باشه .حس مسئولیت رو با دوستی بنداز گردنش ببین چ خوب شه باهاش

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیتونی مزاقب دخترت باشی ؟مگه با تو زندگی میکنه پسر جاریت ؟فوقش تو هفته یه بار ببینیش چن ساعت اون چن ساعت بچه اتو نگه دار 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

اخی طفلی

دلم واسش سوخت 

بدون مادر‌چ مشکلات روحی ممکنه براش پیش بیاد 

بهش محبت کن اگه میتونی

مواظب دخترتم باش

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2720

یادمه قبلا هم تاپیک زدی دراین مورد

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

شما بدی نکن در حق او پسربچه. براش خوب باش و مهربون تا حسادتش کم بشه جبران بشه کمبودش. اگر نشد اونوقت دور نگهش دار

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2714

اون ۱۰سالشه به بچه9ماهه حسادت میکنه خوباگراین پسرباشمازندگی میکنه صبح زودتربلندشو تاخوابه کاراتو  بکن اون که بیدار شد کار خاصی نداشته باشی حواست به بچه باشه

الهی نینی سالم و صالح ازت خواستم 

معمولا هر زنی که جونشو برمیداره فرار میکنه پشت سرش میگن خیانت کرده!!!!اکثر بچه ها هم این حس حسادت رو نسبت به بچه های کوچیکتر دارن ربطی به مادرش نداره!!!سعی کن بچه رو باهاش تنها نزاری

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
امشب هم دختر طفل معصومم رو سپردم دست چند نفر که تا برگستم دیدن برای اولین بار داره به شدت گریه میکنه ...

چند وقته پدرومادرش طلاق گرفتن؟؟؟؟

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات

اولا مواظب دخترت باش 

دوما بچه که پدر مادرش طلاق گرفتن تو سختی زیادیه و به مخبت نیاز داره باهاش خوب باش و مهربون مبادا بهش اخم و تخم کنی 

بعدشم تو تربیتش دخالت نکنی یه وقت که به معنای واقعی کلمه چند تربیتی میشه مادرش یه جور پدرش یه جور احتمالا خانواده هردو

اخی بچه مادر بالا سرش نبود اینطوری شده فقط باید مواڟبش باشی، یخورده باهاش صحبت کن شاید درست شد

خیلی هممون بهش میگیم ولی بدتر لج میکنه و مرموز تر کارهایی میکنه      مثلا پاشو دراز میکنه بعد مثلا حواسش نیست و میزنه به دخترم طفلی

2706