1507
1411
عنوان

راهنمایی میخوام راجب پسر جاری م

672 بازدید | 46 پست

پسرش ده سالشه و مادرش رو طلاق دادن و میگن خیانت کرده. 

پسرش خیلی رفتاراش شبیه مادرشه و عین اون حسود و ... است و خیلی به دختر من که نه ماهشه حسادت میکنه و بارها دیدم که وقتی فکر میکنه حواسم نیست با دخترم بد یا خشن رفتار میکنه . حالا باید چیکار کنم نمیتونم که هر دقیقه دخترم رو ازش دور نگه دارم یا چشمم بهش باشه که

تورو خدا راهنماییم کنید

بجز اینکه چشمت بهش باشه مگه کار دیگه ای هم میتونی بکنی؟؟!!!

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

ااه ااه..چشم برندار ازش

در خطره دخترت

.خدا نکرده....

شروع رژیم در شیردهی💪قد ۱۶۷🤞وزن فعلی ۵۴🤨 وزن هدف👈۶۴😍 استارت ۳۰ آبان😎من میتونم👍امروز ۱۷ آذره..رفتم وزن کشی یهو یدم شدم ۶۰ کیلو😳خیلی شوکه شدم خودمم..تو ۱۷ روز ۶ کیلو اضافه کردم😍با اراده ی کی بودم من؟☺️مونده ۴ کیلو دیگه.ماشالله چشم نخورم خخ🧿🧿🧿
1475
1334

امشب هم دختر طفل معصومم رو سپردم دست چند نفر که تا برگستم دیدن برای اولین بار داره به شدت گریه میکنه

نمیدونم اون کاری کرده بوده مثلا نیشکولی چیزی

و اینم بگم که شاهد کارهای بد مادرش بوده و گاهی میشه گفت که انجام میده

وا اصن چرا زیاد ببینیش رفت وامدتو کم کن

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

تنها کار مادر مراقبت از بچشه اونم جوری که چشم ازش بر نداره

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1403

فقط باید جوری رفتار کنی ک بچه ی شما ضعیفه و کوچولو و سپردیش ب این بچه ک مواظبش باشه .حس مسئولیت رو با دوستی بنداز گردنش ببین چ خوب شه باهاش

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

چرا نمیتونی مزاقب دخترت باشی ؟مگه با تو زندگی میکنه پسر جاریت ؟فوقش تو هفته یه بار ببینیش چن ساعت اون چن ساعت بچه اتو نگه دار 

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌

اخی طفلی

دلم واسش سوخت 

بدون مادر‌چ مشکلات روحی ممکنه براش پیش بیاد 

بهش محبت کن اگه میتونی

مواظب دخترتم باش

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدونستم جوابمو میدی😍.بعد  از ۷ سال انتظار  خودت حسابی مواظب تو دلیم باش😍😍
1508