1464
1411
عنوان

راهنمایی میخوام راجب پسر جاری م

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 46 پست
فقط باید جوری رفتار کنی ک بچه ی شما ضعیفه و کوچولو و سپردیش ب این بچه ک مواظبش باشه .حس مسئولیت رو ب ...

عزیزم دقیقا منم به این نتیجه رسیدم و این کارو میکنم  ولی گاهی اوقات که کسی بچمو دوس داشته باشه و قربون صدقش بره     اون دوباره بدجنس میشه و با حرفاش و کاراش میخواد مثلا بچمو ضایع کنه تا اونا دوسش نداشته باشن     متاسفانه    

من و بچم خیلی مظلومیم  

تقصیر خودم هم هست که روم نمیشه به مادر شوهرم اینا قشنگ توضیح بدم و متقاعدشون کنم که این اینجوریه و پیشش زیاد قربون صدقه دخترم نرید      و یا روم نمیشه بگم که مراقب بچم باشید تا من الا بر میگردم    حس میکنم بد شون میاد این درخواست رو بکنم

عزیزم دقیقا منم به این نتیجه رسیدم و این کارو میکنم  ولی گاهی اوقات که کسی بچمو دوس داشته باشه ...

شمام قربون صدقه اون بچه برو و بگو من تورو بیشتر دوستدارم چون ی مرد کوچولو هستی و مواظب دخترم هستی بهش حس بزرگی و قوی بودن بده.برا خانواده شوهرتم اجازه بده شوهرت توصیح بده

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
جوری باهاش رفتار نکن که نبوده مادرشو حس کنه  دلش نشکنه

به خدا به خاطرش اینقدر به دختر خودم ظلم کردم که نگو        مثلا پیش اون ، قربون صدقش نمیرم      یا مثلا نمیگم بیا پیش مامان         اصلا از کلمه مامان استفاده نمیکنم     و به اندازه دخترم به اون هم محبت میکنم       ولی دو سه روزیه که قید همه چی رو زدم و تک وتوک قربون صدقش میرم و...  

آخه دخترم گناه اون چیه

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

به خدا به خاطرش اینقدر به دختر خودم ظلم کردم که نگو        مثلا پیش اون ، قربون ...

حالا تو خلوت کلی قربون صدقه دخترت برو سیرابش کن جلو اون بچه نکن به نظرم 

به پسره بگو مثلا علی جان میشه وقتایی که من حواسم نیست مواظب مثلا زهرا باشی اون مثل خواهرته 

تو داداش بزرگشی باید مواظبش باشی ، تو قوی هستی ولی اون خیلی کوچیکو ظریفه 

ولی همیشه مواظب باش ، مطمئن باش رفتارش فرق میکنه 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️
1436
تو یه واحد زندگی میکنید؟ گلم مواظب دخترت باش حتما ...ولی ولی بقیه موارد رو انسان دوستانه نگاه کن م ...

فدات شم که چه قشنگ گفتی

ولی به خدا توی این چند سال من راجب جاریم نه بدی نه خوبی گفتم     هیچی نگفتم حتی بهم تهمت زده شد که من خوشحالم از رفتنش و به خدا گریه میکردم براش